HFN EI neer je denkt dat dit te laat is. Vorig jaar won regisseuse Susanne Bier de Oscar voor Beste Buitenlandse Film. Regie: Susanne Bier Hoofdrollen: Pierce Brosnan, Sebastien Jessen, Molly Blixt Egelind, Kim Bodnia, Line Kruse Genre: komedie, drama Distributie: Cinéart Release: 27 september 2012 Neighbouring Sounds Verhaal: Een typische middenklasse buurt, bijna geheel in het bezit van een familie. Binnen is het veilig en leven de rijken met hun werksters. Buiten moeten ze terrein afstaan aan de minder bedeelden. Ondanks de ogen schijnlijke rust zijn er steeds meer spanningen. Regie: Kleber Mendonca Filho Hoofdrollen: Irma Brown, Sebastiao Formiga, Gustavo Jahn, Maeve Jinkings, Lula Terra Genre: drama, thriller Distributie: EYE Film Instituut Nederland Release: 27 september 2012 House at the End of the Street Verhaal: Sarah en haar dochter Elissa vinden op het platteland het huis van hun dromen. Er gebeuren echter steeds meer vreemde dingen en dan blijkt dat ze wonen naast het huis waar een meisje haar ouders vermoord de. Elissa raakt bevriend met de enige overlevende. Regie: Mark Tonderai Hoofdrollen: Jennifer Lawrence, Elisabeth Shue, Max Thieriot, Gil Bellows, Krista Bridges Genre: horror, thriller Distributie: Paradiso Entertainment Release: 27 september 2012 Savoges Verhaal: Ben en zijn beste vriend Chon verbouwen marihuana. Ze leiden een idyllisch bestaan, totdat de drugsorganisatie Baja Cartel eist dat ze voor hen gaan werken. Ben en Chon gaan de strijd aan met het kartel en krijgen hulp van een corrupte narcotica-agent. Regie: Oliver Stone Nono, hef zig zag/eind. Benelux Film Disitributors. Savoges. Uni- versal Pictures International. Hoofdrollen: Taylor Kitsch, Aaron Taylor-Johnson, Blake Lively, John Travolta, Salma Hayek Genre: actie, thriller, drama Distributie: Universal Pictures International Release: 27 september 2012 In Darkness Verhaal: In 1943 is de Poolse stad Lvov bezet door de nazi's. Rioolwerker Leopold Socha treft een groep Joodse vluchtelingen aan, die hij voor geld verborgen houdt. Hij raakt steeds meer begaan met het lot van de Joden en zet zijn leven voor hen op het spel. Regie: Agnieszka Holland Hoofdrollen: Robert Wieckiewicz, Benno Fürmann, Maria Schrader, Herbert Knaup Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 27 september 2012 Nono. het xigxagKina Verhaal: Nono's moeder is overleden toen hij een jaar oud was. Zijn vader is een rechercheur en Nono wil graag op hem lijken, maar hij belandt voortdurend in de problemen. Samen met meestercrimineel Felix gaat hij op zoek naar de waarheid omtrent zijn moeder. Regie: Vincent Bal Hoofdrollen: Thomas Simon, Fedja van Huêt, Jessica Zeylmaker, Isabella Rossellini Genre: familie, drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 3 oktober 2012 ft\ees Kees Verhaal: Voor Tobias komt Mees Kees, de nieuwe inval ler op school, precies op tijd. Van de juf kreeg hij steeds strafwerk hoewel hij slim, vrolijk en grappig is. Kees geeft heel anders les dan de juf. Hij merkt dat er iets is met Tobias en ontfermt zich over de jongen. Regie: Barbara Bredero Hoofdrollen: Willem Voogd, Hannah Hoekstra, Cas Jansen, Sanne Wallis de Vries Genre: familie Distributie: Entertainment One Release: 3 oktober 2012 'They must love each other more than you, otherwise how could they share you?' (Salma Hayek als Elena in Savages)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 27