HFN TRAILERS [05] E3 Verhaal: Rosa mag in Tokyo stage lopen in het visrestau- rant van een wereldberoemde chef-kok. Ze hoopt zich de geheimen van de meester eigen te maken. Zij wordt alleen niet in de kookkeuken geplaatst, maar in een ruimte waar de vis wordt schoongemaakt. Regie: Threes Anna Hoofdrollen: Laurence Roothoof, Ayako Kobayashi, Makoto Makita, Shinji Otani Genre: drama Distributie: A-Film Release: 4 oktober 2012 [01] Verhaal: Tessa is zeventien en weet dat ze nooit achttien zal worden, want haar ziekte is ongeneeslijk. Ze geniet van ieder moment dat ze nog heeft middels een lijst met dingen die ze nog wil doen. Verliefd worden op de buurjongen staat alleen niet op haar lijst. Regie: Ol Parker Hoofdrollen: Dakota Fanning, Jeremy Irvine, Paddy Considine, Olivia Williams, Kaya Scodelario Genre: drama Distributie: Dutch FilmWorks Release: 4 oktober 2012 [02] Verhaal: Michael is 's nachts getuige van een auto-on geluk met fatale afloop. Hij wordt verhoord en aange houden. Alles wat hij zegt, lijkt zich tegen hem te keren. Michael ontsnapt echter en gaat op zoek naar antwoor den: wie heeft zijn identiteit gestolen en waarom? Regie: Peter de Baan Hoofdrollen: Daan Schuurmans, Anna Drijver, Huub Stapel, Tim Murck, Anniek Pheifer Genre: thriller Distributie: Independent Films Release: 4 oktober 2012 The Battle Verhaal: Mara, Sam en Ortwin vormen een bandje en doen mee aan een talentenjacht. Sterre heeft geen zin, want ze is tot over haar oren verliefd op de knappe Marty, die onder druk van zijn opa ook meedoet. Derde deel in de reeks Mijn vader is een detective-fWms. Regie: Will Wissink Hoofdrollen: Cees Geel, Beau van Erven Dorens, Ralf Mackenbach, Jasmin Pasteuning, Ellen ten Damme, John van den Heuvel Genre: familie Distributie: A-Film Release: 10 oktober 2012 Sint Diego en de magische bron van Myra Verhaal: Hoe de Zwarte Pieten hun kunstjes en capriolen kunnen uithalen, is een van de geheime krachten van het Grote Boek van Sinterklaas. Maar als die kracht opraakt, verliezen de Pieten hun krachten en dan is het onmogelijk om pakjesavond te houden. Regie: Adel Adelson Hoofdrollen: Sinterklaas, Piet Diego, Jada Borsato, Kathleen Aerts Genre: familiefilm Distributie: Dutch FilmWorks Release: 10 oktober 2012 Tïnker Bell: Het geheim van de vleugels (nl, 3D) Verhaal: Terwijl bij Peter Pan de teller op twee anima tiefilms staat, is zijn vriendinnetje Tinkerbell inmiddels al aan haar vierde bioscoopavontuur toe. Tinker gaat met Periwinkle en haar andere vrienden de bossen in om het geheim van de elfjesvleugels te ontdekken. Regie: Peggy Holmes, Bobs Gannaway Stemmen: Angela Schijf, Lizemijn Libgott, Bert Cose- mans, Hero Muller Genre: animatie, kinderfilm Distributie: The Walt Disney Company Release: 10 oktober 2012 Dans la Maison Verhaal: Een jongen dringt binnen in het huis en het leven van een klasgenoot. Hij vertelt het verhaal in zijn opstellen aan zijn leraar. Deze krijgt weer zin in het lesgeven via deze begaafde en gemotiveerde leerling. Maar de schending van de privacy is niet zonder gevolgen. Regie: Francois Ozon Hoofdrollen: Fabrice Luchini, Kristin Scott Thomas, Em- manuelle Seigner, Denis Ménochet Genre: drama Distributie: Cinemien Release: 11 oktober 2012 [04] Verhaal: Een congreslid komt in de problemen aan de vooravond van de verkiezingen. Zijn tegenstanders zien dit als een kans om meer invloed in de politiek te krijgen. Ze plukken een goedgelovige sukkel van de straat om als tegenkandidaat de strijd aan te gaan. Regie: Jay Roach Hoofdrollen: Will Ferrell, Zach Galifianakis, Jason Sudeikis, Dylan McDermott Genre: komedie Distributie: Warner Bros. Release: 11 oktober 2012 [03] Verhaal: In tijden van een wereldwijde economische crisis is iedereen meer met elkaar verbonden dan je misschien zou denken. Dat wordt getoond aan de hand van een aantal families en de gevolgen die de instorting van de wereldwijde economie op hen heeft. 'Dit is echt een misverstand!' (Daan Schuurmans als Michael Bellicher in Bellicher: Cel)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 28