m (ast Colofon CAST/COLOFON Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. I Mare Canisius Mare Canisius, tot voor kort de deputy managing director van Pathé Nederland, is de nieuwe directeur van Pathé Zwitserland geworden. Canisius, die al sinds 1997 in dienst was bij de Nederlandse afdeling van Pathé en de laatste tijd vooral het boegbeeld werd van Pathé Thuis, de vod-dienst van het bedrijf, is 13 augustus aan zijn nieuwe baan in Zwitserland begonnen. In Zwitserland heeft Pathé elf bioscopen. Jan Leijssenaar Jan Leijssenaar, tot voor kort senior manager sales events bij JT Bioscopen heeft het bedrijf begin juli in goed overleg verlaten. Het was bij het ter perse gaan van dit nummer nog niet bekend wie hem gaat vervangen. Ismail Uysal Ismail Uysal, die eerder werkzaam was als theatermana ger van JT Apeldoorn, is per 1 juli in dienst getreden als theatermanager bij Cinema Hengelo. Brenda Kok Jos Lakeman Brenda Kok is sinds 1 augustus de nieuwe marketingma nager bij Jean Mineur Mediavision. Brenda is werkzaam geweest bij diverse mediabureaus, onder andere als RTV-planner. Brenda is Jos Lakeman opgevolgd die 1 augustus is begonnen als interim mediadirector bij mar ketingbureau Helder. Ellie Lelie Dinsdag 3 juli is Ellie Lelie, filmprogrammeur van Park filmhuis in Alphen aan den Rijn na een kort, maar hevig ziekbed overleden. De geliefde Ellie Lelie laat een man en twee zonen achter. Ellie mocht slechts 52 jaar oud worden. James Makan Rump Dinsdag 17 juli zijn Djorn Rump - directeur van onder meer Arcaplex in Spijkenisse - en Marieke Rump de trotse ouders geworden van een zoon. Ze hebben hem James Makan genoemd. De pasgeborene, de ouders en zus Floortje maken het goed. Izel Mary Hermeling Directeur van Wild Bunch, Pim Hermeling, en Zyanya Draijer - eveneens werkzaam bij de filmdistributeur - zijn donderdag 19 juli de trotse ouders geworden van dochter Izel Mary Hermeling. Martijn Visscher, exploitatie- en marketingmanager van Wolff Bioscopen, is voor de tweede keer vader gewor den. Natalia Semenkova en Martijn werden op 18 juli de gelukkige ouders van Maxim Visscher. De ouders, zoon Maxim en zusje Marina maken het goed. Actionsign verhuist Het bedrijf van Jos van Kemenade, Actionsign, gaat als gevolg van een voortvarende groei verhuizen. Vanaf 27 augustus is het bedrijf, met meer dan tien jaar ervaring in reclame-uitingen en led-displays, te vinden aan Steen oven 6F, 5626 DK in Eindhoven. De overige contactge gevens blijven ongewijzigd. Het Nederlands Filmfonds heeft het bekende kantoor aan de Jan Luijkenstraat 2 in Amsterdam na jaren verla ten. De organisatie is sinds 25 juni te vinden aan Pijnac- kerstraat 5 1072 JS Amsterdam. Alle andere contactge gevens blijven ongewijzigd. Uitgever Riet Zegers (Stichting Holland Film Land) Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Redacteuren Romy van Krieken, Robbert Blokland, Jan van Houten, Frank de Neeve, Sander de Regt (co lumnist) Illustrator Berend Jan Kompanje Beeldredactie, art direction en vormgeving image. Tanja van Rooden e-mail: tanja@hollandtilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Redactieadres Van Eeghenstraat 34 1071 GH AMSTERDAM Telefoon: 020-6793843 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Drukwerk Van Noort Printing BV Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abon nement aanvragen. Dit kost 35 euro (exclusief btw) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020 - 679 38 43. Niets uit deze uitgave mag worden overgeno men zonder bronvermelding en uitdrukkelijke goedkeuring van de uitgever. Aan artikelen jitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adver teerders die wij kortweg de vrienden van Hol land film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoop exploitanten (hoofdsponsor), Actionsign, A- Film DistribuKon, Alcons Audio, Benelux Film Distributors, Cinéart Nederland BV, CineFox, Compeso GmbH, Dutch FilmWorks, Ericsson, EYE Film Instituut Nederland, FTT Filmtronics BV, Huizenga Group, Independent Films, Jean Mi neur Mediavision, Jewel Labs, Jimmy Products, KTS/ReBiTicks Software BV, Lumière, NCP Holland, Nedcipro BV, PCO Nederland BV, Polaroid Eyewear, Rosbeek Techniek, Roveka speciaaldrukwerk, Stichting Filmtransport NVF/ filmcentrale, Universal Pictures International (Netherlands) BV, Warner Bros. Pictures Inter national Holland/20th Century Fox. HFN kan worden verstuurd dankzij de Neder landse Vereniging van Filmverhuurders (NVF) en Gofilex, 1 Se jaargang nummer 107 augustus 2012 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf 'I really thought this job would have more car chases and explosions...' (Channing Tatum als Jenki in 21 Jump Streef)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 30