N F Adver teerders HFN Holland Film Nieuws Inhoud Nummer 107 Jaargang 18 Augustus 2012 05 05 06 11 13 17 17 19 20 21 21 22 23 24 27 28 34 34 08 'Het internet is net zo belangrijk als zuur stof' 12 Grenzeloos gastvrij 14 eun Anders, maar toch ook hetzelfde 18 1 product Dezelfde makers, hetzelfde gevoel, een andere film STICHTING FILMTRANSPORT P»3I overzicht adverteerders special trailer Ted leader teasers quiz op locatie Sittard, Tilburg, Roermond piek 'n' mix cartoon Jaap Joop Nederlandstalige films in aantocht Nederlandse films in productie Valentino, Ushi Must Marry, Camiel Borgman piek 'n' mix bioscooppanel column Sander de Regt The Game marketing Filmposters achter de schermen Pijnlijke maatregelen niet uit te sluiten trailers cast colofon Kijk voor het laatste nieuws, meer informatie en een wekelijkse boxoffice-analyse op Volgens 'brain agent' René Boender en marketingstra- teeg Jos Ahlers gaat Generatie Z onze samenleving drastisch veranderen. Laat dat nu ook net de generatie zijn die veel in de bioscoop te vinden is. Niet alleen als klant, maar ook als personeel. HFN sprak met René Boender. Volgens artistiek directeur van Lumière in Maastricht hebben filmtheaters een toekomst als ze niet zozeer bi- oscoopje gaan spelen, maar vooral lokaal relevant zijn. In het nieuwe onderkomen, waar Lumière in 2014 naar toe gaat verhuizen, wil David Deprez verder werken aan de rol van Lumière in de lokale gemeenschap. Afgelopen juni vond de vakbeurs CineEurope voor de eerste maal plaats in Barcelona na jarenlang Amster dam als vestigingsplaats te hebben gehad. En wat doe je dan na afloop? Juist, terugkijken en vergelijken. Als er een film is die de tot nu toe magere bezoekcijfers aan Nederlandse films dit jaar de goede kant op kan duwen, dan is het wel de romantische komedie Alles is familie. De kerngroep van de makers die in 2007 samenkwamen voor de hitfilm Alles is liefde bundelen opnieuw hun krachten. En toch is het een andere film. Benelux Film Distributors [04] CineFox [26] Euroscoop Tilburg [26] EYE Film Instituut Nederland [10] FTT Filmtronics BV [10] Film by the Sea [26] Huizenga Group [10, 35] Independent Films [36] Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten/Nationale Bioscoopbon [30] PCO Nederland [16] Stichting Filmtransport NVF [03] Universal Pictures International (Netherlands) BV [cover] Wild Bunch Benelux Distribution [02] Voor alle vragen en informatie over filmtransport: www.filmtransport.info 'Well, let's take a look at the content then, shall we?' (Tina Fey als Roxanne Ritchi in Megamina)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 3