And the winner is... Het Beste Bioscoooteam HFN Uitslag 2012 THE GAME Al jaren steevast op num mer twee maar nu eindelijk Het Beste Bioscoop team. Bekendmaking Beste Bioscoopteam 2012 Al jaren steevast op nummer twee maar nu eindelijk het Beste Bioscoop team. En dat in alle drie de steden van Movie Unlimited: Almelo, Kam pen en Zevenaar. Het werd een prachtig personeelsfeest in Kampen. Door Riet Zegers Waar hebben zij zich al die jaren al mee geprofileerd in Holland Film Nieuws en hun plaatsgenoten mee verrast? Eigenlijk teveel om op te noemen, want het creatieve team van Movie Unlimited onder aanvoering van directrice Wendy Vogelzang schudt aan de lopende band verrassingsmiddagen en -avonden voor het publiek uit de mouw. Naast alle specials voor specifieke doelgroepen haalden de Yogi Becrr-picknick, de Valentijn- week, Oscar voor de Beste Huis vrouw promotie voor De gelukkige huisvrouw) met gemak The Game. Als klap op de vuurpijl kwam dit voorjaar de tattoo-actie binnen die in het hele land voor veel publiciteit zorgde. Wanneer men het logo van Movie Unlimited gratis liet tatoeëren maakte men kans op een jaar lang gratis bioscoopbezoek in elk van de drie plaatsen. Dit alles om The Girl with the Dragon Tattoo extra te promoten. Op 15 november konden wij dus eindelijk het Gouden Filmblik plus bijbehorende oorkonde en een doos vol goodies gaan bezorgen in Kampen waar het (bijna) voltallige personeel van Movie Unlimited was verzameld om er een fantas tisch feest van te maken, getuige bijgaande foto. Op deze plek onze speciale dank aan Paul Huis in 't veld van Gofilex die er weer voor zorgde dat het Gouden Filmblik op tijd werd ver vaardigd en bezorgd en aan Jean Mineur voor hun sponsorbijdrage. En niet te vergeten United Interna tional Pictures, Paradiso en Wild Bunch voor hun filmcadeaus. Het Beste Bios coopteam 2072. Foto Edith Fraase 9E LEUKSTE SER' 'We have a winner!' (De gevangenen in The Shawshank Redemption) The Game werd in Holland Film Nieuws geïntroduceerd om bioscoop medewerkers in beweging te brengen promotieactiviteiten voor films te orga niseren en daarmee de titel Beste Bi oscoopteam van het jaar in de wacht te slepen. Voor elke inzending konden punten worden gehaald. Nadat de punten waren geteld kwam de win naar naar voren.

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 32