Menno Ribbelink F HFN Agenda UIT DE (AST/AGENDA 'Ben ra zend be nieuwd wat er nu weer allemaal uit het creatieve brein van Guillermo del Toro komt/ uit de cast Sinds T november is Menno Ribbelink werkzaam bij Warner Bros. als publiciteitsmanager. Hij werkte eerder acht jaar lang bij het publiciteits bureau MVSP. Een nadere kennismaking. Door Jeroen Huijsdens. Wat is jouw leeftijd? 34 jaar. Ben je verliefd, verloofd, getrouwd? Ik ben sinds 8-9-10 getrouwd met de leukste vrouw van de wereld. Wat zijn je hobby's? Reizen, street art fotograferen, gamen, films kijken en sneakers verzamelen. Wat is jouw favoriete website? Mijn favoriete site is IMDb.com. De meeste tijd besteed ik online op project2565.com, mijn eigen fotoblog voor graffiti en street art. Zit je op Twitter? @ribbelink en @project2565. Wat is jouw favoriete komedie? School of Rock. Jack Black is fan tastisch als een mislukte rocker die zich voordoet als muziekleraar. Een hartverwarmende en hilarische film. Probeer hem ieder jaar wel een keertje te kijken. Wat vind je de engste film die je ooit zag? Sinds ik jaren geleden The Evil Dead heb gezien kijk ik graag naar horror. Een scène die is blijven hangen was de onverwachte plot wending in The Descent. De beste horrorfilm die ik de laatste jaren heb gezien is Let the Right One In. Wat is jouw favoriete app op jouw smart phone? Evernote. Ik kan niet meer zon der, zowel zakelijk als privé. De perfecte app om al je notities te beheren. Wat vind je de mooiste filmposter die je ooit zag? De poster van The Thing van John Carpenter. Een prachtig, ijzig en onheilspellend schilderij van de legen darische Drew Struzan. Een poster die volgens de overlevering binnen een nacht is gemaakt, zonder stills of ander referentiemateriaal. Ik kijk uit naar... Pacific Rim. Gigantische, door mensen bestuurde, robots die het opnemen tegen reusachtige monsters. Ik kan niet wachten! Ben razend benieuwd wat er nu weer allemaal uit het creatieve brein van Guillermo del Toro komt. Voor wie heb je veel respect? Monique van Schendelen van MVSP. Ik heb de afgelopen jaren met veel plezier bij MVSP gewerkt en heb heel erg veel van Monique geleerd. Monique leeft en ademt publiciteit. Wat was de beste filmcampagne die je ooit tegenkwam? De stunt van Coke Zero voor Sky- falN'mó ik erg goed. Mensen die een drankje kopen uit een vending machine in een druk treinstation kunnen vrijkaarten winnen door binnen 70 seconden naar een treinplatform te rennen. Volgens mij heeft het filmpje inmiddels ruim acht miljoen views op YouTube. Mijn grootste droom is... om ooit nog eens een prachtige wereldreis te maken. En om een originele Banksy te bezitten! Menno Ribbelink 08-01-13 Nieuwjaarsreceptie NVB en NVF in Pathé Tuschinski in Amsterdam 10-01-13 Bekendmaking nominaties Academy Awards in Los Angeles www.oscars.org 13-01-13 70e uitreiking Golden Globes in Los Angeles www.goldenglobes.org 23-01-13-03-02-13 International Film Festival Rotterdam www.filmfestivalrotterdam.com 07-02-13 - 17-02-13 63e Internationale Filmfestival van Berlijn www.berlinale.de 24-02-13 Bekendmaking Academy Awards in Los Angeles www.oscars.org 10-04-13-17-04-13 29e editie van Imagine Film Festival in Amsterdam www.imaginefilmfestival.nl 15-04-13 - 18-04-13 Bioscoopvakbeurs CinemaCon in Las Vegas, VS www.cinemacon.com 15-05-13-26-05-13 66e Internationale Filmfestival van Cannes www.festival-cannes.com 24-06-13 - 27-06-13 Europese bioscoopvakbeurs CineEu- rope in Barcelona www.filmexpos.com Heeft' u nog een agendafip, stuur die dan op naar: info@hollandfilmnieuws.nl. 'WeVe going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.' (Betsy Baker als Linda in The Evil Deaa)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 35