HFN TRAILERS De baby Verhaal: Voor oorlogsbaby Anneke, die kort na de bevrijding naar de Verenigde Staten wordt gebracht, is haar verleden een groot mysterie. Als 65 jaar later twee onbekende Nederlanders zich melden, wordt An neke geconfronteerd met haar beladen verleden. Regie: Deborah van Dam Genre: documentaire Distributie: Cinema Delicatessen Release: 20 december 2012 Reno/r Verhaal: In 1915 wordt de oude schilder Pierre-Auguste Renoir gekweld door het verlies van zijn vrouw en het nieuws dat zijn zoon Jean gewond is geraakt. Als hij een jong meisje leert kennen, krijgt hij nieuwe energie. Jean wordt echter smoorverliefd op haar. Regie: Gilles Bourdos Hoofdrollen: Michel Bouquet, Thomas Doret, Vincent Rottiers, Christa Theret, Stuart Seide Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 20 december 2012 Playing for Keeps [04] Verhaal: Ex-profvoetballer George keert terug naar de plaats waar zijn zoontje en ex-vrouw wonen met haar nieuwe verloofde. Om de band met zijn zoon aan te halen, wordt George de coach van diens voetbalteam. Hij is blij verrast met de aandacht van de voetbalmoe ders. Regie: Gabriele Muccino Hoofdrollen: Gerard Butler, Jessica Biel, Dennis Quaid, Catherine Zeta-Jones, Uma Thurman, Judy Greer Genre: romantiek, komedie Distributie: Dutch FilmWorks Release: 20 december 2012 So Undercover [02] Verhaal: Molly is een keiharde, jonge privédetective die door de FBI wordt gevraagd voor een speciale opdracht: de dochter van een belangrijke getuige beschermen. Het is echter best moeilijk om undercover door te gaan voor een beschaafde, gevoelige stu dente. Regie: Tom Vaughan Hoofdrollen: Miley Cyrus, Joshua Bowman, Kelly Os- bourne, Jeremy Piven, Alexis Knapp Genre: komedie, actie Distributie: Independent Films Release: 20 december 2012 Jack Reacher [05] Verhaal: Nadat vijf mensen zijn doodgeschoten, kan de politie al snel een verdachte oppakken. Die wei gert te praten en heeft voor zijn advocaat slechts een boodschap: 'Haal Jack Reacher!' In die titelrol kan Tom Cruise zich weer van zijn stoerste kant laten zien. Regie: Christopher McQuarrie Hoofdrollen: Tom Cruise, Rosamund Pike, Robert Duvall, Richard Jenkins, Werner Herzog Genre: actie Distributie: Universal Pictures International Release: 26 december 2012 SilentHM: Reve/afion (3D) [03] Verhaal: Heather is met haar vader Harry al jaren op de vlucht voor mysterieuze krachten. Op de avond van haar achttiende verjaardag wordt ze geplaagd door vreselijke nachtmerries en Harry's verdwijning. Lang zaam ontdekt ze de gruwelijke waarheid. Regie: Michael J. Bassett Hoofdrollen: Adelaide Clemens, Sean Bean, Carrie- Anne Moss, Kit Harington Genre: thriller Distributie: Entertainment One Release: 3 januari 2013 Paradies: Liebe (Paradise: Love) Verhaal: Een vijftigjarige vrouw reist naar Kenia op zoek naar seks, liefde en genegenheid. Ze ontmoet Munga, een van de jonge mannen die Westerse vrouwen geeft wat ze willen zolang ze er goed voor betalen. De film is het eerste deel van een trilogie. Regie: Ulrich Seidl Hoofdrollen: Margarete Tiesel, Peter Kazungu, Inge Maux, Gabriel Mwarua, Carlos Mkutano Genre: drama Distributie: EYE Film Instituut Release: 3 januari 2013 The Hypnotist Verhaal: Erik had gezworen om nooit meer iemand on der hypnose te brengen. Tien jaar later vraagt inspec teur Joona hem om hulp bij een moordzaak. Als Erik de getuige onder hypnose brengt, wordt hij zelf getroffen door een reeks gewelddadige gebeurtenissen. Regie: Lasse Hallström Hoofdrollen: Mikael Persbrandt, Tobias Zilliacus, Lena Olin, Helena af Sandeberg Genre: misdaad, drama, thriller Distributie: Lumière Release: 3 januari 2013 Pifch Perfect [01 Verhaal: Beca wordt gevraagd voor de a capella zanggroep van haar universiteit. De groep bestaat uit meiden die elkaar af en toe in de haren vliegen, maar harmonieus klinken als ze samen zingen. Beca vindt het wel jammer dat ze alleen traditionele nummers zingen. Regie: Jason Moore Hoofdrollen: Anna Kendrick, Rebel Wilson, Elizabeth nor a nero. /\na you're smart, that scares you.' (Tom Cruise als Jack Reacher in Jack Reacher)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 38