m TRAILERS HFN Banks, Skylar Astin, Brittany Snow Genre: komedie, muziek Distributie: Universal Pictures International Release: 3 januari 2013 Finding Nemo (nl, ov, 3D) Verhaal: De met een Oscar bekroonde film keert terug op het witte doek in 3D. Dit onderwateravontuur van Pixar, vol humor, spanning en emotie, volgt de lange tocht van de overbezorgde clownvis Marlin, die op zoek is naar zijn verdwenen zoon Nemo. Regie: Andrew Stanton, Lee Unkrich Stemmen (ov): Albert Brooks, Ellen DeGeneres, Alexan- der Gould, Willem Dafoe, Joe Ranft Stemmen (nl): Jeroen van Koningsbrugge, Annick Boer, Jasper Sohier, Huub Stapel, Frits Lambrechts Genre: animatie, familie Distributie: The Walt Disney Company Release: 9 januari 2013 Lilet Never Happened Verhaal: Het waargebeurde verhaal van de Filipijnse kindprostituee Lilet. De sociaal hulpverleenster Claire probeert haar te helpen, maar zij heeft besloten naar niemand meer te luisteren. Lilet houdt zich staande door te dromen over haar vader, roem en rijkdom. Regie: Jacco Groen Hoofdrollen: Sandy Talag, Johanna ter Steege, Timothy Mabalot, John Arcilla, Angeli Bayani Genre: drama Distributie: Amstelfilm Release: 10 januari 2013 Hyde Park on Hudson Verhaal: Een bizar moment in het leven van de Ameri kaanse president Franklin Delano Roosevelt werpt een nieuw licht op diens affaire met zijn vertrouwelinge Daisy. Dit alles speelt zich af in 1939, als de Britse koninklijke familie op visite komt bij Roosevelt. Regie: Roger Michell Hoofdrollen: Laura Linney, Bill Murray, Olivia Williams, Elizabeth Marvel, Samuel West Les Misérables. Universal Pictu res International. Lilet Never Hap pened. Amstel film. Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 10 januari 2013 The Awakening Verhaal: In 1921 ontmaskert de nuchtere Florence spirituele oplichterspraktijken. Ze hoort over een kostschoolleerling die is overleden en dat sindsdien de andere leerlingen ervan zijn overtuigd dat er een geest rondwaart. Ze is vastbesloten de zaak te ontrafelen. Regie: Nick Murphy Hoofdrollen: Rebecca Hall, Dominic West, Imelda Staun- ton, Lucy Chou, John Shrapnel Genre: thriller, drama Distributie: Filmfreak Distribution Release: 10 januari 2013 Les Misérables Verhaal: In het 19e eeuwse Frankrijk wordt ex-gedeti neerde Jean Valjean na zijn voorwaardelijke vrijlating jarenlang achtervolgd door de meedogenloze agent Javert. Valjeans leven verandert voor altijd wanneer hij de zorg van een meisje op zich neemt. Regie: Tom Hooper Hoofdrollen: Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathaway, Amanda Seyfried, Eddie Redmayne Genre: musical Distributie: Universal Pictures International Release: 10 januari 2013 Gangster Squad Verhaal: Los Angeles, 1949. De gewetenloze gang sterbaas Mickey Cohen wordt rijk door drugsverkoop, wapenhandel, prostitutie en de bescherming van corrupte agenten en politici. Een kleine, geheime groep rechercheurs gaat toch de strijd met hem aan. Regie: Ruben Fleischer Hoofdrollen: Ryan Gosling, Emma Stone, Sean Penn, Josh Brolin, Giovanni Ribisi Genre: actie, thriller Distributie: Warner Bros. Release: 10 januari 2013 'I dreamed a dream in time gone by when hope was high and life worth living.' (Anne Hathaway als Fantine in Les Misérables)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 39