HFN Gambit Regie: Kathryn Bigelow Hoofdrollen: Jessica Chastain, Mark Strong, Chris Pratt, Joel Edgerton, Kyle Chandler Genre: thriller Distributie: A-Film Release: 24 januari 2013 Verhaal: Er ontbreekt nog een belangrijke pion in Harry Deane's meesterplan om een waardevol schilderij te stelen: een prachtige vrouw om als afleidingsmanoeu vre te dienen. Wanneer hij de cowgirl PZ Puznowski ontmoet, lijkt zij de ideale persoon te zijn. Regie: Michael Hoffman Hoofdrollen: Colin Firth, Cameron Diaz, Alan Rickman, Stanley Tucci, Cloris Leachman Genre: misdaad, komedie Distributie: Paradiso Entertainment Release: 24 januari 2013 Nijntje de film Verhaal: De immer populaire Nijntje heeft een eigen film gekregen. Nijntje en haar vriendinnetjes gaan op speurtocht door de dierentuin en beleven onderweg allerlei avonturen. De onder kleintjes geliefde thema's komen aan bod: dieren, kleuren, vormen en geluiden. Regie: Hans Perk Stemmen: Eva Poppink, Mare-Marie Huijbregts, Hanna Verboom, Isa Hoes, Barry Atsma Genre: animatie, familie Distributie: Warner Bros. Release: 30 januari 2013 Verliefd op Ibiza Verhaal: Elf mensen, vier verhalen en één eiland. Iedereen komt met een ander plan naar Ibiza, maar ze staan allemaal voor dezelfde uitdaging. Ze hebben het verlangen iets te zijn wat niet haalbaar is en moeten uitzoeken wat daar voor in de plaats komt. Regie: Johan Nijenhuis Hoofdrollen: Simone Kleinsma, Jan Kooijman, Gigi Ravelli, Sanne Vogel, Marly van der Velden Gambit. Para diso Entertain- menf. Verliefd op Ibiza. A-Film. Genre: romantiek, komedie Distributie: A-Film Release: 31 januari 2013 /o e te Verhaal: Lorenzo maakt moeilijk contact met leeftijds genoten en wil het liefst alleen zijn. Zijn moeder maakt zich zorgen en om haar gerust te stellen, vertelt hij een leugen. Dat brengt hem in contact met zijn halfzusje, over wie hij alleen slechte dingen heeft gehoord. Regie: Bernardo Bertolucci Hoofdrollen: Tea Falco, Veronica Lazar, Jacopo Olmo Antinori, Sonia Bergamasco Genre: drama Distributie: Cinemien Release: 31 januari 2013 Sightseers Verhaal: Chris gaat met zijn geliefde Tina op vakantie om haar het Engelse landschap te laten zien en de hoogtepunten onderweg. Zijn plan valt in duigen door fruitvliegjes, luidruchtige tieners, volgeboekte campings en bovenal: Tina's bemoeizuchtige moeder. Regie: Ben Wheatley Hoofdrollen: Alice Lowe, Steve Oram, Eileen Davies, Richard Glover, Monica Dolan Genre: drama, komedie Distributie: Cinéart Release: 31 januari 2013 Parker Verhaal: Een opmerkelijke combinatie: J-Statham en J-Lo! Parker is een dief die leeft volgens een erecode: steel van de rijken en doe geen mensen pijn die het niet verdienen. Bij een overval wordt hij verraden door zijn eigen team en laten ze hem voor dood achter. Regie: Taylor Hackford Hoofdrollen: Jason Statham, Jennifer Lopez, Nick Nolte, Michael Chiklis, Clifton Collins Jr. Genre: misdaad Distributie: Entertainment One Release: 31 januari 2013 'When I say NI do something, I always follow through.' (Jason Statham als Parker in Parkei)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 43