HFN Beautiful Creatures A Good Day to Die Hard Bobby en de geestenjagers TEASERS Films om de komende maanden in de gaten te houden. Beautiful Creatures is het eerste deel van een serie van vier boeken - tezamen The Caster Chronicles genoemd - geschreven door Kami Garcia en Margaret Stohl. In het verhaal draait het om Lena Duchannes die, kort nadat ze in het dorp Gatlin is gearriveerd, al als vreemd en griezelig wordt ervaren. Maar niet door Ethan Wate, een jongen die haar komst wel interessant vindt. Gaan deweg ontdekt hij dat Lena's aanstaande zestiende verjaardag wel wat teweeg gaat brengen. Als Beautiful Creatures een succes wordt, weten we dat er in ieder geval nog drie vervolgboeken op de plank liggen. Hoofdrollen: Alice Englert, Alden Ehrenreich, Jeremy Irons, Emma Thompson Regisseur: Richard LaGravenese Distributeur: Independent Films Releasedatum: 14 februari 2012 We zijn inmiddels aangeland bij deel vijf in de Die Warc/-filmserie. Het is komend jaar precies vijfentwintig jaar geleden dat we voor het eerst kennismaakten met John McClane, de politieagent uit New York die - of hij het nu wil of niet - altijd criminelen op zijn pad treft. In A Good Day to Die Hardgaa\ McClane naar Mos kou voor een bezoekje aan zijn zoon om erachter te komen dat die op de loonlijst van de CIA staat. Hij zit in het voormalige Oostblok om een nucleaire diefstal te voorkomen. Hoofdrollen: Bruce Willis, Jai Courtney, Mary Elizabeth Winstead Regisseur: John Moore Distributeur: 20th Century Fox Releasedatum: 14 februari 2013 In Bobby en de geestenjagers gaat de dertienjarige Sanne met haar vader mee op avontuur om het stoom schip De Rotterdam te verlossen van enkele geesten die het schip en zijn passagiers teisteren. Sanne raakt echter bevriend met Lucas, een geest die al heel wat jaartjes op het schip verblijft. De opnamen van de film vonden ook echt plaats op stoomschip De Rotterdam dat sinds augustus 2008 in de Rotterdamse haven ligt en wordt gebruikt als drijvend multifunctioneel centrum. Tussen 1959 en eind 2000 was het een van de suc cesvolste schepen op de Holland-Amerika Lijn. Hoofd rolspeelster Hanna Obbeek speelde eerder dit jaar in de succesvolle film Achtste-groepers huilen niet. Hoofdrollen: Nils Verkooijen, Hanna Obbeek, Max van der Burg, Lotte Heijtenis, Eva Van der Gucht Regisseur: Martin Lagestee Distributeur: Paradiso Filmed Entertainment Releasedatum: 13 februari 2013 'Need a hug?' (Bruce Willis als John McClane in A Good Day to Die Hard)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 7