OFFICIEEL ORGAAN VAN DEN NEDERLANDSCHEN BI O SCOO P - BON D DE JAARVERGADERING TE ROTTERDAM Blijkens de agenda, welke dezer dagen aan de leden is gezonden, zal de jaarlijksche ledenverga dering van den Bond dezen keer, en wel op Maan dag, 2 Mei a.s., worden gehouden in een der zalen van Café-Restaurant „Pschorr" aan den Cool- singel te Rotterdam. Voor het eerst sedert het bestaan van den Bond wordt hierdoor gebroken met een twintig-jarige traditie en zullen de leden voor het houden hunner jaarvergadering buiten de Amsterdamsche veste bijeen komen. Hierdoor heeft het Hoofdbestuur gevolg gege ven aan den lang gekoesterden wensch, ook elders in het land, en wel ieder jaar in een andere ge meente, jaarvergaderingen te doen houden. Men was van meening, dat een landelijke orga nisatie, ook al is zij dan uitsluitend een organisatie van bedrijven, zich ook elders in het land als het ware moest laten zien, zulks tot genoegen der leden en in het belang hunner ondernemingen. De Afdeeling Rotterdam heeft het zich tot een voorrecht gerekend na Amsterdam de eerste gast- vrouwe van de leden te mogen zijn. Laat ons hier onmiddellijk aan toevoegen, dat het er naar uitziet, dat het ijverig Afdeelingsbe- stuur zijn vrijwillige, maar naar we hopen geens zins ondankbare taak, met de grootst mogelijke zorgen zal vervullen. Ziehier het program. 's Ochtends is er in een van de zalen van Pschorr" filmbeurs van half elf tot half een. Omstreeks half een neemt de jaarvergadering een aanvang, voor den duur waarvan gerekend is op ca. één a anderhalf uur. Na afloop wordt een boottocht ondernomen door de Rotterdamsche havens, waaraan een be zoek verbonden wordt aan het nieuwste vlagge- schip der Nederlandsche koopvaardijvloot, de „Nieuw Amsterdam", indien dit althans in de haven ligt. Voor het geval de „Nieuw Amsterdam" buiten gaats mocht zijn, zal een bezoek worden gebracht aan een van de andere groote passagiersschepen van de Holland-Amerika-lijn. Tijdens dit bezoek zal door de Afdeeling Rot terdam aan de leden een thee worden aangeboden. Naar we vernomen hebben ligt het voorts in de bedoeling, dat het gemeentebestuur van Rotter dam Hoofdbestuur en leden in den loop van den middag op het stadhuis aldaar zal ontvangen. Men ziet, een program, dat er zijn mag en het nuttige ten nauwste met het aangename vereenigt. Laat daarom de belangstelling voor de jaarver gadering dit jaar zoo mogelijk nog grooter zijn dan andere jaren. Laten al onze leden present zijn! Tot ziens in de Maasstad op 2 Mei as.. 1

Officieel Orgaan | 1938 | | pagina 3