wordt; blanco stemmen en geteekende briefjes zijn van onwaarde en tellen niet mede bij het aantal uitgebrachte stemmen. E. Een voorstel wordt geacht te zijn verworpen, wan neer bij eerste stemming de voorgeschreven meer derheid niet is verkregen en ook wanneer in het geval sub B. de stemmen staken." Voor de toelichting wordt verwezen naar de convocatie van 16 Maart 1940. 12. Voorstel van het Hoofdbestuur om in artikel 24a (5en regel) van het Uniform Bondsregle ment van de Provinciale en Plaatselijke Af- deelingen van Exploitanten ,,10 te wijzigen in 5 13. Voorstel van het Hoofdbestuur tot vaststel ling van Statuten en Reglementen van de Stichting ..Daniël Hamburger-fonds"; tevens tot bekrachtiging van het Hoofdbestuursbe sluit om een som van f 5000.uit de Weer- standskas als eerste bijdrage voor dit fonds te schenken. (Het door het Hoofdbestuur samen gesteld concept is in no. 108 van het Officieel Orgaan d.d, 27 Maart 1940 gepubliceerd). Voor de toelichting wordt verwezen naar de convocatie van 16 Maart 1940. 14. Rondvraag en sluiting. BEPERKINGEN IN HET TREINVERKEER Aangezien het niet uitgesloten is, dat de beper kingen in het treinvervoer, zooals deze zich op heden, Woensdag 10 April, hebben voorgedaan, ook in meerdere of mindere mate voor de komen de dagen gelden, dringt het Hoofdbestuur er bij alle leden, die films hebben te verzenden, met klem op aan zich te houden aan het bepaalde in artikel 23 der Algemeene Voorwaarden van Verhuur en Huur van Films, en dus alle zendingen films en het bijbehoorend reclamemateriaal uitsluitend te doen vervoeren per spoor en wel franco als expressgoed. Men houde er rekening mede, dat bij beperkin gen als hier bedoeld, door de Nederlandsche Spoorwegen geen goederen voor vervoer worden aangenomen op andere wijze dan als expressgoed. Ten einde een tijdige aankomst der zendingen films te bevorderen is het van veel belang, dat de zendingen zoo vroegtijdig mogelijk bij de Spoor wegen worden aangeboden en wel, dit kan niet genoeg herhaald worden, franco en als express goed. Voor verzendingen als expressgoed moet men een gelen vrachtbrief of een gele adreskaart gebruiken. Als allen medewerken met betrekking tot dit voor den gang van zaken in ons bedrijf zoo belangrijke punt bespaart men zichzelf en anderen vele onaangenaamheden. WIJZIGINGEN LEDENLIJST Pag. 20. Blerick (Afd. Zuiden). Royal Theater Irene". Corr.-adres is thans: Antonius- laan 86b, Blerick. Pag. 39. Uden (Afd. Zuiden), Cinema Parisien. Corr.-adres: Desmet's Bioscoop Exploi tatie, N. C. B.-laan, Veghel. Pag. 47. Amsterdam. Cinetone (Marconi NV.) is veranderd in N.V. Filmmaatschappij Cinetone. Pag. 51. Amsterdam. Zelfde wijziging als Pag. 47. Pag. 52. Amsterdam. Zelfde wijziging als Pag. 47. Pag. 54. Amsterdam. Theater- en Concertbureau Saks is thans gevestigd: Heerengracht 555. NIEUWE BONDSDIPLOMA'S De leden gelieven er rekening mede te houden, dat de Bondsdiploma's voor 19391940 na 1 Mei a.s. niet meer geldig zijn. Men wordt dringend verzocht het oude diploma tijdig in te leveren onder gelijktijdige toezending van een nieuwe, ongestempelde foto. Daarna zullen de nieuwe Bondsdiploma's aan de leden worden toegezonden. EEN NIEUWE LEDENLIJST Aangezien eerstdaags een nieuwe naam- en adreslijst zal verschijnen worden allen, wier adres of telefoonnummer gewijzigd is, zonder dat daar van opgave aan het Hoofdbestuur is gedaan, in hun eigen belang dringend verzocht de benoodigde gegevens vóór 17 April a.s. aan het Bondsbureau te verstrekken. Eveneens gelieve men mede te deelen, welke namen van bedrijfsleiders men eventueel bij zijn zaken vermeld wenscht te zien.

Officieel Orgaan | 1940 | | pagina 8