rekening bij de Incasso-Bank N.V., Wagenstraat te 's-Gravenhage is weer geopend en ik verzoek allen donateurs, diep in hun zak te tasten en hun achterstallige donaties op deze rekening te willen storten. Wilt u uw donaties verhoogen? Hiertegen bestaat geen enkel bezwaar! De pen ningmeester is geduldig en schrijft graag een kwitantie voor een hooger bedrag. Binnen enkele weken zal de Stichting Bio-Va- cantieoord weer officieel in het bezit gesteld wor den van haar eigendom. De vernietiging van het liquidatie-besluit is reeds een feit. Aan de Afdeeling Amsterdam van den Neder- landschen Bioscoop-Bond is reeds het verzoek gericht, een nieuw Stichtingsbestuur te benoemen. De Stichting staat dus klaar, haar werk weer aan te vangen. Haar eerste daad is belangrijk en is reeds ge daan door het thans nog optredende bestuur. Deze daad was gemakkelijk te stellen, want een groot bezit was achtergehouden, namelijk: De duizenden koperen Bio-bussen. En in zijn eerste vergadering besloot het bestuur eenstemmig, de Kerstcollecte-1945 door te laten gaan. Ik roep dus alle exploitanten op, hieraan mede te werken en reeds thans met de collecte rekening te houden. Reserveert in uw Kerst- en Nieuwjaars programma 10 minuten voor de collecte. Het spaart u een éénacter, en dat bij de huidige prij zen! (Niet te lezen door filmverhuurders!). De bussen staan reeds gepakt en geadresseerd klaar en zullen vóór 15 December aan u worden afgezonden. Mocht u ze niet tijdig ontvangen, wilt u dan een waarschuwing aan het Bondsbureau zenden, opdat de fout nog bijtijds achterhaald kan worden? Eenhonderd-en-dertig-duizend gulden werd aan kasgelden en effecten van de Stichting gestolen en het streven van allen moet erop gericht zijn, dat de Kerstcollecte-1945 dit verlies in één keer goed maakt. De beste collecte tot nu toe bracht ruim 76.000,op, dus moet het mogelijk zijn, bij het te verwachten Kerstbezoek en het huidige aantal voorstellingen dit bedrag te verdubbelen. Geen wisselprijzen, geen belooningen kunnen dit jaar worden gegeven, maar uw geest, uw orga nisatie moet achter deze collecte staan en wanneer u allen slechts één gedachte voor oogen houdt: „Verdubbeling van de opbrengst, een opbrengst die het mogelijk moet maken, binnen korten tijd Russenduin te heropenen", dan moet dit te be reiken zijn, opdat weer honderden Nederlandsche kinderen gezondheid kunnen vinden, hetgeen na de verwaarloozing van de laatste jaren meer dan ooit noodig is. DE KERSTCOLLECTE-1945 EEN DUBBELE OPBRENGST! R. UGES Jr., Secretaris. ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT. Het Hoofdbestuur van den Bond heeft in zijn laatstelijk gehouden vergaderingen besloten toe stemming te verleenen, als bedoeld in artikel 8 van het Algemeen Bedrijfsreglement, aan: de Eagle Lion Film Mij. N.V., i.o., p.a. M.O.I., Hobbemastraat 20, Amsterdam-Z., tot het gaan exploiteeren van een filmverhuur kantoor en wel voor de volgende bedrijfstakken, genoemd in, artikel 2 C van het Algemeen Bedrijfs reglement: 10 HET BIO VACANTIEOORD 1945

Officieel Orgaan | 1945 | | pagina 12