den heer C. A. van Zwam te Grave, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop aldaar; den heer L. van der Velde te Zuidhorn, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bio scoop te Linde in de gemeente Zuidhorn; de heeren F. G. te Linde en H. B. Lichtenberg te Varsseveld, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop te Varsseveld in de gemeente Wisch; den heer B. H. Braam te Grouw, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop aldaar; de heeren H. Smelt en B. H. Zigra te Vriezen- veen, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe per manente bioscoop te Hellendoorn; den heer H. den Doop te Heerlen, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop te Bocholz; de heeren Gebrs. Kaptein te Middelharnis, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop te Middelharnis-Sommelsdijk; de Firma Boomsma Co. te Berlicum (Fr.), tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop te Berlicum (Fr.) in de gemeente Menal- dumadeel; den heer A. Mazure te Wassenaar, tot het gaan exploiteeren van een filmproductiezaak in den zin van art. 1 sub C van het Algemeen Bedrijfsregle- ment. f TOELATING LIDMAATSCHAP. Sedert 5 Mei 1945 zijn door het Hoofdbestuur tot het lidmaatschap van den Nederlandschen Bio scoop-Bond toegelaten: P. Ph. Alders (Royal Bioscoop, Noordwijk- Binnen) E. Barnstijn 6 O. Koppens (Centrum Theater, s-Gravenhage); A. v. d. Berg W. Ch. Peters (Royal Bioscoop, Cuyk a. d. Maas) L. J. A. Beugelsdijk, (Luxor Theater, Lisse); J. N. B. H. Boers (Musis Sacrum Bioscoop, Waalwijk) J. P. J. M. van Breemen H. van Overbeek (Bioscoop ,,De Zwaan", Oirschot); P. N. Brouwer J. S. van der Meer (Concert gebouw Bioscoop, Druten); D. Bruyn Jr., (Bioscoop Badhotel, Vlieland); NV. Cultura i.o., (Cultura Theater, Amster dam) Mevr. de Wed. M. Dirix-Opdencamp (Asta Theater, Beek); Eagle Lion Film Mij. NV. (Filmverhuurkan toor. Amsterdam); H. Elverding (Bioscoop Elverding, Nijmegen); Groens Café- en Restaurantbedrijven NV. (Schouwburg Bioscoop, Heerenveen); Firma Groen Van Opstal (Cenrtaal Bioscoop, Amsterdam); A. de Hoop (Filmverhuurkantoor Munt Film en Theater Novum, Bussum); Dr. H. Kahlenberg (Filmverhuurkantoor Lumina Film); J. F. A. v. d. Kamp (Royal Bioscoop, Gennep); A. op de Kamp (Corso Cinema. Maasbracht); B. M. P. Kornet (Nova Theater, Katwijk aan Zee); W. Th. F. Korsmit (Spoorbio, Utrecht); F. Marquinie (Olympia Bioscoop. Sas van Gent); A. A. Moser (Bioscoop ,,De Harmonie", Hoek van Holland en Concertzaal Bioscoop, Naaldwijk); B. H. Obdeyn (Luxor Bioscoop, Glanerbrug); W. Th. van Pinxteren (Bioscoop Van Pinxte- ren, Ravenstein); N. F. J. Pot (Casino Theater. Noordwijk aan Zee); F. G. Res (City Bioscoop, Hillegom); D. Rosenga (Studio Theater. Zwanenburg- Halfweg) Firma Filmbedrijf Rovo, (Harmonie Bioscoop, Oud Gastel); A. B. M. van Royen (West End Theater, Am sterdam) E. F. W. Trijssenaa r (Bioscoopzaal Gitsels. Asten); Mij. Tuschinski NV. (bioscopen Passage, Roxy en Tuschinski, Amsterdam, Asta, Den Haag en Passage, Schiedam); Firma Gebrs. Vermuyten (Nationaal Theater, Amsterdam) Firma E. M. Weisman Zn. (M. W. Photo- Films, filmverhuurkantoor, Den Haag); Nederlandsche Werkgemeenschap voor Film productie (Filmproductiezaak. Haarlem); J. C. Woud (Corso Cinema, Wormerveer); J. V. Wouters (Victoria Bioscoop, Ossen- drecht); Mevr. de Wed. P. C. Wijnen-Nagelkerke (Luxor Theater, Steenbergen); NV. Mij. Zeebad-Scheveningen (Kurhaus Theater, Scheveningen-Den Haag). LIQUIDATIE WAARBORGSOMMEN Verwacht kan worden, dat de waarborgfondsen van de leden van den Bond, welke tijdens de bezet ting door de Kultuurkamer in beslag waren geno men, binnen afzienbaren tijd wederom ten name van den Nederlandschen Bioscoop-Bond bij de Nederlandsche Bank in open bewaring zullen kun nen worden gegeven, zoodat daarover dan weer kan worden beschikt. Derhalve wordt thans over gegaan tot publicatie van de namen der leden, welke inmiddels van het lidmaatschap vervallen zijn 20

Officieel Orgaan | 1946 | | pagina 21