ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk ge houden vergaderingen besloten toestemming, als bedoeld in artikel 8 van het Algemeen Bedrijfs- reglement, te verleenen aan: de N.V. Mabi Theater te Maastricht, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop in het voormalig Kegelpaleis, Brussel- schestraat 74, aldaar; den heer E. Hirschberg, tot het overnemen en voortzetten van de exploitatie van het Alhambra Theater (Casino Theater) aan de Boekhorststraat te 's-Gravenhage; den heer L. J. H. van Bergen te Heerlen, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop in Gebouw Saes, Beekstraat te Weert, zulks onder bepaalde voorwaarden. Ingevolge deze beslissingen hebben zich voor het lidmaatschap van den Bond aangemeld: de heeren E. Hirschberg en L. J. H. van Bergen. Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk ge houden vergaderingen besloten afwijzend te be schikken op de aanvragen om toestemming als bedoeld in artikel 8 van het Algemeen Bedrijfs- reglement, ingediend door: de N.V. Vereenigde Theaters te Heerlen, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop in het oude Hollandia Theater aldaar, zulks ter vervanging van de exploitatie in den Stadsschouwburg, welke zij voor den oorlog voerde; de N.V. Astoria Nova te 's-Hertogenbosch, tot het gaan exploiteeren van een nieuw te bouwen bioscoop te Dordrecht, aangezien dit verzoek niet kon worden beschouwd als een concrete aan vrage; den heer J. van Bentum te Wassenaar, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop in Gebouw Kunstmin te Dordrecht. INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER (1 12 Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indienen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na deze publicatie schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet ge schieden, raadplege men artikel 6 van het desbetreffend Reglement. Datum Titels waaronder de films Naam van den waarop inschrijving verzocht is in Nederland worden uit houder der ex gebracht ploitatie-rechten 13 Sept. 1946 Achter de tralies City 13 Gertrude 17 Verloren leven Centra 17 Fiesta op de farm 17 De duivels van de roode cirkel 17 Het legioen van Zorro 17 M'n vrouw heeft z'n baantje 17 Het recht heeft zijn loop 17 Mijn meisje is een gangster 17 17 De stad der zonde Spionne tegen wil en dank 17 Atlantic City 17 IJscapades i 17 17 17 De nachtegaal van Manhaften Het schot achter de coulissen Judy in het Lunapark Datum Titels waaronder de films Naam van den waarop inschrijving verzocht is in Nederland worden uit houder der ex gebracht ploitatie-rechten 17 De verdwenen kampioene 17 Dubbele levens 17 Ridder zonder vrees 17 Lach eens professor 17 Vlammen over San Francisco 17 De sneeuwstorm 17 Rio de Janeiro 17 Judith wordt filmster 17 Dat is Amerika 17 De winterkoningin 17 De witte Gorilla 17 Schenders der wet 17 Wildfire, Koning der prairie x) 17 Het geheim van Stamboel 17 Kinderhart Meteor 18 De tondeldoos 18 Appassionata 18 Anna Lans 18 Terroristen 18 Melodie van den moord 18 Follies girl t» 18 Havana club 18 De stad op stelten 18 Rozina de vondeling 18 De ring 18 Prelude des doods 1) Hiermede vervalt de titel: „De wilde hengst".

Officieel Orgaan | 1946 | | pagina 13