de firma Monopole Film te Amsterdam, tot het overnemen en voortzetten van de exploitatie van het filmverhuurkantoor, hetwelk tot dan toe werd geëxploiteerd door de N.V. Monopole Film. de Stichting Onderlinge Studentensteun te Am sterdam, tot het gaan exploiteeren van het Krite- rion Theater te Amsterdam. den heer W. van Rhijn te Lobith, tot het exploi teeren van een nieuwe permanente bioscoop in de zaal van de Wed. H. A. Holtslag te Ulft (ge meente Gendringen), zulks onder bepaalde voor waarden; den heer H. M. Eykelberg Jr. te Maasbracht tot het overnemen en voortzetten van de exploi tatie der Corso Cinema te Maasbracht, welke voorheen werd gevoerd door den heer A. op de Kamp; den heer A. Linthout te Nieuw-Helvoet, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop in de zaal van Hotel ,,De Man" te Oost- voorne, zulks onder bepaalde voorwaarden; mevrouw de Wed. M. C. C. J. Heinstman-Wil- son en mevrouw C. C. L. M. v. d. Meulen-Wilson te Hoorn, tot het overnemen en voortzetten .van de exploitatie van het Winston Theater te Hoorn, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de N.V. Wilson Theater en daarna door den heer J. Wilson persoonlijk; den heer E. Alter te 's-Gravenhage, tot het overnemen en voortzetten van het filmverhuur kantoor Splendid Film, hetwelk voorheen werd geëxploiteerd door de firma Gebr. Friedmann; de firma Victoria Film te Amsterdam, tot het overnemen en voortzetten van de exploitatie van het filmverhuurkantoor Victoria Film, welke zaak voorheen werd gedreven door den heer B. Meyer; den heer J. Wessel te Amsterdam, tot het gaan exploiteeren van een filmverhuurkantoor en wei voor de volgende bedrijfstakken, genoemd in arti kel 2 C van het Algemeen Bedrijfsreglement: a. het verhuren aan bioscopen van Nederland- sche en/of buitenlandsche films, echter met uit zondering van journaal- en zelf vervaardigde documentaire films; b. het verhuren aan bioscopen van al of niet zelf vervaardigde documentaire films en films van zgn. losse actualiteiten; den heer E. Pelster te Amsterdam, tot het her vatten van de exploitatie van het filmverhuurkan toor „Cultuurfilmexploitatie", en wel voor de bedrijfstakken, genoemd in artikel 2 C van het Algemeen Bedrijfsreglement: a. het verhuren aan bioscopen van Nederland- sche en/of buitenlandsche films, echter met uit zondering van journaal- en zelf vervaardigde documentaire films, zulks onder de beperking. dat het genoemden heer met betrekking tot dezen tak uitsluitend is toegestaan films te ver huren die niet als normale speelfilms kunnen worden beschouwd en een zuiver cultureelen inslag hebben, zulks van geval tot geval ter beoordeeling van het Hoofdbestuur; b. het verhuren aan bioscopen van al of nier zelf vervaardigde documentaire films en films van zgn. losse actualiteiten. Ingevolge deze beslissingen hebben zich voor het lidmaatschap van den Bond aangemeld: de firma J. G. Peters. J. D. Kleijn, T. W. P. A. Peters-Sengers, de firma Gebrs. Van Water schoot, de heeren B. C. G. Geysen, P. G. Mooren, C. C. A. Broekmeulen en W. van Rhijn, mevr. G. G. Lansink, de firma Monopole Film, alsmede de Stichting Onderlinge Studenten steun. de heeren H. M, Eykelberg Jr., E. Alter, J. Wessel, E. Pelster, de firma Victoria Film, en mevrouw de Wed. M. C. C. J. Heinstman-Wilson mevrouw C. C. L. M. v. d. Meulen-Wilson. Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk ge houden vergaderingen besloten afwijzend te be schikken op de aanvragen om toestemming, als bedoeld in artikel 8 van het Algemeen Bedrijfs reglement, ingediend door: den heer P. R. van Duinen te Amsterdam, tot het gaan exploiteeren van een filmimportzaak; de heeren J. H. Kok 6 H. Thiadens te Assen, tot het gaan exploiteeren van een nieuw te bou wen permanente bioscoop in de gemeente Assen: den heer G van Houten te Grootegast, tot het gaan exploiteeren van een nieuw te bouwen per manente bioscoop te Drachten; den heer J. Kemps te Oss, tot het gaan exploii- teeren van een nieuwe permanente bioscoop te Oss. de N.V. Gofilex te Leiden, tot het gaan exploi teeren van een nieuwe permanente bioscoop te Sluiskil; den heer P. F, Standaert te Terneuzen, tot hei gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop te Kloosterzande (gemeente Honte- nisse). de N.V. Gofilex te Leiden, tot het gaan exploi teeren van een nieuwe permanente bioscoop te Kloosterzande (gemeente Hontenisse); de N.V. Gofilex te Leiden, tot het gaan exploi teeren van een nieuwe permanente bioscoop te St. Jansteen. de N.V, Tilburgs Radiodistributiebedrijf te Til- 12

Officieel Orgaan | 1946 | | pagina 13