18 ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk ge houden vergaderingen besloten toestemming, als bedoeld in artikel 8 van het Algemeen Bedrijf s- reglement, te verleenen aan: mevrouw M. van Wely-Luxembourg te Arn hem, tot het overnemen en voortzetten van de Bio- Onderneming Luxembourg, exploitante van een reisbioscoop en eenige permanente exploitaties, zulks onder bepaalde voorwaarden; de N.V. Gofilex te Leiden, tot het overnemen en voortzetten van de exploitatie van de Nieuwe Bioscoop te Oisterwijk, welke bioscoop tot dan toe werd geëxploiteerd door de firma Biemans Bioscopen; de firma Biemans Bioscopen te Oisterwijk, tot het overnemen en voortzetten van de exploitatie van het City Theater te Oisterwijk, welke bio scoop tot dan toe werd geëxploiteerd door de N.V. Gofilex; de firma Gebrs. Westland te Wageningen, tot het overnemen en voortzetten van de exploitatie van het Corso Theater te Arnhem, hetwelk tot dan toe door genoemde firma via de Lijst van Geen Bezwaar werd geëxploiteerd; de firma J. C. Dogterom te Rotterdam, tot het overnemen en voortzetten van de exploitatie der Victoria Bioscoop te Rotterdam, welke voorheen werd gevoerd door wijlen den heer J. C, Dog terom; mevrouw A. M. v. d. Heuvel te Hilversum, tot het overnemen en voortzetten van de exploitatie van het Rex Theater te Hilversum, welke voor heen werd gevoerd door wijlen den heer B. v. d. Heuvel; de N.V. De Concertzaal te Zierikzee, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop in de gemeente Haamstede, zulks onder bepaalde voorwaarden; de Cineac Den Haag N.V., tot het exploitee ren van een nieuwe permanente bioscoop in ge bouw Musica te 's-Gravenhage, zulks onder be paalde voorwaarden; den heer T. J. v. d. Tooren te Gouda, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bio scoop in het Posthuis te Moordrecht; de N.V. Multifilm te Haarlem, tot het uitbren gen van een Nederlandsch-Indisch journaal, val lende onder den bedrijfstak 2 Cc: „het verhuren aan bioscopen van Nederlandsche journaalfilms." Ingevolge deze beslissingen hebben zich voor het lidmaatschap van den Bond aangemeld: mevr. M. van Wely-Luxembourg, mevr. A. M. v. d. Heuvel, alsmede de firma J. C. Dogterom. Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk ge houden vergaderingen besloten afwijzend te be schikken op de aanvragen om toestemming, als bedoeld in artikel 8 van het Algemeen Bedrijfs- reglement, ingediend door: mevrouw de Wed. P. C, Wijnen-Nagelkerke te Steenbergen, tot het gaan eenploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop in de gemeente Burgh; den heer G. Kesing te Amsterdam, tot het ex ploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop in de zaal van het R. K. Parochiehuis te Ooster beek (gemeente Renkum); den heer J. H. Otto te Weesp, tot het gaan exploiteeren van een .nieuw te bouwen permanente bioscoop in de gemeente Weesp; de firma Minerva Theater te Apeldoorn, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop in gebouw „De Veluwe" (z.g. Park Theater) te Apeldoorn, echter met dien verstande, dat dit gebouw op verzoek van genoemde firma voor de vertooning van films met een speciaal karakter op 30 a 52 dagen per jaar op de Lijst van Geen Bezwaar zal worden geplaatst; den heer J. J. van Harten te Amersfoort, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bio scoop in het Roxy Theater te Hilversum; den heer H. Pieterse te 's-Gravenhage, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop in het Excelsior Theater te 's-Graven hage; den heer E, Spreekmeester te Amstelveen, tot het gaan exploiteeren van een filmverhuurkantoor. TOELATING LIDMAATSCHAP Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk ge houden vergaderingen besloten tot het lidmaat schap van den Bond toe te laten: den heer B. C. G. Geysen c^ Monnikendam, exploiteerende het Theater „De Posthoorn" te Monnikendam; den heer W van Rhijn te Lobith, exploiteerende de Harmonie Bioscoop te Didam, het Cinema Theater te Lobith en de Luxor Bioscoop te Ulft; mevrouw G. G. Lansink te Zutphen, exploitee rende het Luxor Theater te Zutphen; de firma C. J. C. A. Broekmeulen te Born, exploiteerende het Oliveo Theater te Born; den heer P. G. Mooren te Horst, exploiteerende de Centraal Bicscoop te Horst. LIJST VAN GEEN BEZWAAR Voorloopig is door het Hoofdbestuur op de Lijst van Geen Bezwaar geplaatst: Bioscoop „De Pont" te Velsen, exploitante de N.V. Bebio te Beverwijk.

Officieel Orgaan | 1947 | | pagina 19