n JAARVERGADERING BIOSCOOP R ECL AM E EXPLOITANTEN scoopbedrijven en Prijsvaststelling Bioscoopvoor stellingen; II. te benoemen: a. tot lid en voorzitter van deze commmissie: C. van Willigen, bioscoopexploitant, te Rot:erdam, plaatsvervanger W. K. G. van Roven, bioscoop exploitant, te Amstelveen; b. tot leden en plaatsvervangende leden van deze commissie: J. S. Croeze. filmverhuurder, te Ams'erdam, plaatsvervanger D. J. van Leen, film verhuurder, te Dordrecht; H. Reimer, ambtenaar van het Directoraat-Generaal van de Prijzen, Plaatsvervanger Drs. W. Brouwer, ambtenaar van het Directoraat-Generaal van de Prijzen, beiden te 's-Gravenhage. 's-Gravenhage, 14 Februari 1947. De Minister voornoemd, Huysmans, De Nederlandsche Vereeniging van Bioscoop reclame-Exploitanten hield op 6 Februari j.1. ie Amsterdam haar jaarlijksche Algemeene Leden vergadering, welke een vlot verloop had. In deze vergadering werd een nieuw Bestuur gekozen en voorts werden goedgekeurd: het jaar verslag 1946, alsmede de rekening en verantwoor ding van het financieel beheer over het afgeioopen jaar en de begrooting van ontvangsten en uiga ven overeenkomstig concept van het Bestuur. Tenslotte werd besloten om conform eenige voorstellen van Bestuur en leden een aantal ingrij pende wijzigingen in Statuten en reglementen aan te brengen, waarmede, aansluitend op de desbe treffende reglementeeringen van den Bioscoop- Bond, een verbetering wordt beoogd van de pro cedure, welke tot heden werd gevolgd bij de toe lating van nieuwe leden. Deze veranderingen zul len van kracht worden na verkregen Koninklijke goedkeuring der noodzakelijke Statutenwijziging. Verwacht mag worden, dat de Nederlandsche Bioscoop-Bond daarin en in de diverse andere wij zigingen, welke o.a. een vertooningsplicht van re clame orders betreffen, aanleiding zal vinden om te zijner tijd een verbod uit te vaardigen aan de leden, tot het doen van bioscoopreclame-zaken met niet- leden der Vereeniging. Het Bes'uur der Vereeniging is thans als volgt samengesteld: J. C. A. Meischke, Voorzitter, P. J. Burbach, vice- Voorzitter, L. M. v. Swieten de Blom, Penning meester, M. Samson, lid en W. K. G. van Royen, Gedelegeerde van het Hoofdbestuur van den Ne- derlandschen Bioscoop-Bond, ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk ge houden vergaderingen besloten afwijzend te be schikken op de aanvragen om toestemming, als bedoeld in artikel 8 van het Algemeen Bcdrijfs- reglement, ingediend door: den heer A. F. Wolff, tot het overnemen en voortzetten van de exploitatie van het Scala Theater te Utrecht; de heeren J. Eichwald en I. van Frank, tot het gaan exploiteeren van een permanente bioscoop in gebouw ,,Buitenlust" te Ede; de N.V. Amsterdamsche Theater Onderneming i.o., tot het gaan exploiteeren van een nieuwe per manente bioscoop aan de Dorpstraat No. 3 te Am stelveen (gem. Nieuwer-Amstel), echter met dien verstande, dat deze bioscoopexploitatie van jaar tot jaar op de Lijst van Geen Bezwaar zal worden geplaatst, totdat het nieuwbouwplan-Gebrs. Koper is verwezenlijkt. Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk ge houden vergaderingen besloten toestemming, als bedoeld in artikel 8 van het Algemeen Bedrijfs- reglement, te verleenen aan: den heer Joh. Miedema, tot het gaan exploitee ren van een nieuwe permanente bioscoop in zaal van Stralen te Grouw, zulks onder bepaalde voor waarden; de N.V. Capitol Theater, tot het overnemen en voortzetten van de exploitatie der bioscopen Al- hambra, Corso en Royal te Amsterdam, r<lsmede van het Arena Theater te Rotterdam, welke ex ploitaties tot dan toe werden gevoerd door de N.V. Cinema Royal; den heer A. H. der Kinderen, tot het gaan ex ploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop aan de Stationsstraat C. 242 te Best; den heer K. F. Buyink, tot het gaan exploitee ren van een nieuwe permanente bioscoop in ge bouw Concordia te Bilthoven, zulks onder be paalde voorwaarden;; de N.V. Gofilex, tot tijdelijke verplaatsing van haar bioscoopexploitatie te Vught naar het ge bouw ,,Rozenoord" aldaar; de Firma Bioscooponderneming Fremo, te Naaldwijk tot het gaan exploiteeren vnri een nieuwe permanente bioscoop in zaal Kuster te Klaaswaal; den heer Jac. Miedema, tot het overnemen en voorzetten van de bioscoop-exploitatie in hel Con certgebouw te Barneveld, welke voorheen werd geëxploiteerd door de Bio-Onderneming Luxem- bourg, zulks onder bepaalde voorwaarden. Ingevolge deze beslissingen hebben zich voor het lidmaatschap van den Bond aangemeld: de heeren A. H. der Kinderen en K. F. Buyink, als mede de firma Bioscooponderneming „Frcmo".

Officieel Orgaan | 1947 | | pagina 12