H ARBITRAAL VONNIS IN H00GER BEROEP Pag. Pag; Pag. Pag, Pag. Pag. Pau Pag. Pag. Pag. rag. Pag, Pag, Pag. Pag. Pag, Pag. Pag. Pag. Pag. Pag. 29: Maasbraeht. Toevoegen na H. M. Eykei- berg Jr.: „Corr.-adres: Kruchten B 8a". 29: Maassluis. Schrappen bij Zie ook onder: „Schipluiden". 30: Moordrecht. Posthuis Bioscoop wijzigen in: „Irene Bioscoop". 31: Nijkerk. Schrappen: 33: Oss. Luxor. Schrappen: 33: Philippine. Schrappen: 34: Rotterdam. Arena. N.V. Cinema Royal wijzigen in: „N.V. Capitol Theater". Schrappen: „F. L. D. Strengholt". 34: Rotterdam. Rex. Corr.-adres wijzigen in: „Henegouwenlaan 67". 34: Rotterdam. Lutusca. Toevoegen na tel. 35055: „(M, de Ridder, leider)". 36: Sluis. Schrappen: 38: Tiel. Toevoegen: „(Zie ook onder Gel- dermalsen)". Toevoegen na Dr. Kuiper straat 31: „tel. 3737". 39: Ulft. Toevoegen na Luxor Theater: „tel. K 56—372". Wijzigen tel. 228 in: „tel 374". 40: Veghel. Toevoegen: „Kantooradres: Burg. Canterslaan D. 254". 40: Venlo. Royal Theater. Schrappen: 40: Vlaardingen. Schrappen bij Zie ook on der: „Schipluiden". 44: Zevenaar. Schrappen: 45: Zutphen. Luxor. Schrappen: „P. H. Zie ren". Toevoegen: „Mevr. G. G. Lansink, Veluweweg 25, Wageningen". 45: Zutphen. Odeon. Toevoegen: 46: Amsterdam. A.R.F.I. Schrappen: „corr.- adres N.V.V., Amstel 224—226, tel. 35314". Toevoegen: P. C. Hooftstraat 174—180, tel. 97941, toestel 23; directeu ren: C. en A. C. v. d. Lende en R. J. Mac Intyre". 46: Amsterdam. S.O.S. Film Corporation N.V. Toevoegen: „Waldeck Pyrmontlaan 24, tel. 94194". 48: Amsterdam. A.R.F.I. Schrappen: „corr.- adres: N.V.V., Amstel 224226, tel. 35314". Toevoegen: „P. C. Hooftstraat 174—180, tel. 97941, toestel 23". Toe voegen: „A. C. van der Lende". 49: VGravenhage. NV. City Film en N.V. Europa Film. Toevoegen na H. Wilton: „en J. ter Linden, directeuren". Pag. 49: Haarlem. Actueel Film N.V. Dit kantoor is verplaatst naar: „Amsterdam, Vijzel- traat 100". Toevoegen: „P. J. Burbach, directeur" en „A. F. Wolff, gedelegeerd commissaris Pag. 53: Groningen. Actief Film. Schrappen: „Be heerder Mr. J. J. Seidel". Toevoegen: „W. Quist". Lijst van Geen Bezwaar. De Raad van Beroep (Eerste Kamer) van den Nederland- schen Bioscoop-Bond heeft het volgend, arbitraal vonnis in hooger beroep gewezen in zake: N.V. Gofilex, gevestigd te Leiden en kantoorhoudende te Amsterdam, domicilie gekozen hebbende ten kantore van den heer Mr. H. K. Koster. Koninginneweg 6 te Amsterdam, appellante, geïntimeerde in het tegenberoep, oorspronkelijk gedaagde, verder te noemen partij-Gofilex en N.V. Meteor Film, gevestigd te Amsterdam, domicilie gekozen hebbende ten kantore van den heer Mr. J. Harte lust, Weteringschans 117, Amsterdam, geïntimeerde, appel lante in het tegenberoep, oorspronkelijk eischeres, verder te noemen partij-Meteor De Raad van Beroep (Eerste Kamer) van den Nederland- schen Bioscoop-Bond, ingevolge de Statuten en het Arbi trage-Reglement van dien Bond benoemd en aangewezen als arbitrage-college voor de beslechting van geschillen in' tweede en hoogste instantie tusschen leden van den Neder- landschen Bioscoop-Bond, bij ontstentenis van zoowel het lid-Voorzitter als het lid-Plaatsvervangend Voorzitter met algemeene stemmen den heer Ch. van Biene te Arnhem als zijn Voorzitter aangewezen hebbend; in aanmerking nemende, het vonnis in eersten aanleg van de Commissie van Ge schillen (Derde Kamer) van den Nederlandschen Bioscoop- Bond, gewezen op 19 Juni 1946, van welk vonnis de be slissing luidt: „Stelt vast, dat gedaagde het op 19 November 1945 tusschen de zoogenaamde zelfstandige filmverhuurders aangegane contract in zake de voorwaarden voor het verkrijgen van exploitatierechten op buitenlandsche Europeesche films heeft overtreden en conform het be paalde sub II van die overeenkomst ten bate van de Stichting „Bio-Vacantieocrd" te Amsterdam een boete van fheeft verbeurd; Veroordeelt gedaagde om aan eischeres tegen behoor lijk bewijs van kwijting bij wijze van schadevergoeding te betalen een bedrag van een gulden; Verstaat dat aan gedaagde verboden behoort te wor den de films, waarop haar overeenkomst met de Ad- ministraticn des Domaines, Séquestre de la Continental Films te Parijs betrekking heeft, in Nederland te impor teeren en dat aan het Hoofdbestuur van den Nederland schen Bioscoop-Bond te Amsterdam geadviseerd behoor!: te werden zulk een verbod uit te vaardigen; Verklaart eischeresse's vordering tot het nemen van disciplinaire maatregelen tegen gedaagde niet-ontvan- keiijk; Veroordeelt gedaagde in de kosten van het geschil door de Commissie bepaald op 100,alsmede tot betaling van eischeresse's kosten voor rechtskundigen bijstand, door de Commissie begroot op ƒ50, In aanmerking nemende voorts: dat partij-Gofilex bij request van 15 Juli 1946 beroep heeft aangeteekend tegen de uitspraak van de Commissie van Ge schillen (Derde Kamer) dd. 19 Juni 1946, van welk request

Officieel Orgaan | 1947 | | pagina 15