INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER !20 K2208 (district Alkmaar) Bioscoop „De Rustende Jager", Karel de Grootelaan 1, tel. 2126, G. N. Th. Dies- feldt". Pag. 13: Best. Toevoegen: „BicvBest, Stationsstraat C. 242, tel. 230, A. H. der Kinderen". Pag. 13: Toevoegen tusschen Beverwijk en Bladel: „Bilthoven (Aid. Centrum) K 3402 (district Utrecht) Bioscoop „Concordia", Jan Steenlaan 2224, K. F. Buyink, corr.-adres: Iris straat 17, Enschede". Pag. 16: Coevorden. (Beatrix Theater)Wijzigen: „Zie onder Barnêveld" in: ,,Zie onder Breskens". Pag. 17: Doesburg. Idem. Pag. 17: Doorn. Idem. Pag. 18: Driebergen-Rijsenburg. Idem. Pag. 18: Eerbeek. Idem. Pag. 27: Ierseke. Idem. Pag. 27: Toevoegen tusschen Kerkrade en Klazi- naveen: Bioscoopreclame-Exploitantenn: „Klaaswaal (Afd. Westen) (geen kengetal) Bioscoop „Zaal Koster", Havenweg 336, Firma Bioscooponderneming „Fremo", corr.-adres: Stokdijkkade 23, Naaldwijk, tel. 427, firmanten: A. A. Moser en C. Freen." Pag. 30: Toevoegen tusschen Nieuwenhagen en Nieuwe Schans: „Nieuwer Amstel (Afd. Centrum) K 2970 (district Amsterdam) Bioscoopzaal Blauwhoff, Dorpstraat 3, Amstelveen, N.V. Amsterdamsche Theater Onderneming i.o., corr.-adres: Ferdinand Bolstraat 1381, Amsterdam, tel. 90507, A. B. M. van Royen, direc teur". ■Pag. 31: Nijkerk. Wijzigen: „Zie onder Barnê veld" in: „Zie onder Breskens". Pag. 33: Schrappen: „Oostvoorne" en alles wat daarna komt. Pag. 33: Oss. (Luxor). Wijzigen: „Zie onder Bar nêveld" in: „Zie onder Breskens". Pag. 33: Philippine. Idem. Pag. 34: Rotterdam. Capitol. Wijzigen „J. G. Bloem, leider" in: „F. W. Pannekoek, leider". Pag. 36: Sluis. Wijzigen: „Zie onder Barnêveld" in: „Zie onder Breskens". Pag. 40: Venlo. Toevoegen: „Bioscoop „De Prins van Oranje", Firma Erven H. J. Caubo. (Zie verder onder City Theater (ver woest) Pag. 40: Venlo. Royal Theater. Schrappen: „Be heerder: M. G. H. Osinga, tijdelijk ex ploitant: A. Roebroek". Pag. 42: Weert. Wijzigen „Bioscoopzaal Saes" fn: „Royal Theater". Pag. 44: Zevenaar. Wijzigen „Zie ondar Barnê veld" in: „Zie onder Breskens", Pag. 45: Zutphen. Luxor. Schrappen: „Veluwe- weg 25, Wageningen". Pag. 48: Wijzigen „Cultuurfilmexploitatie in „Eduard Pelster Cultuurfilms". Pag. 52: Bestuur Nederlandsche Vereeniging van Bioscoopreclame-Exploitanten J. C. A. Meischke, Amsterdam, Voorzit ter. P. J. Burbach, Amsterdam, Vice-Voor zitter. L. M. van Swieten de Blom, 's-Graven- hage. Penningmeester. M. Samson, Rotterdam, lid. W. K. G. van Royen, Amstelveen, Gede legeerde van het Hoofdbestuur van den Nederlandschen Bioscoop-Bond. Secretaris: H. W. Hagenberg. Secretariaat: Bureau van den Nederland schen Bioscoop-Bond. Pag. 55: Erkende Handelaren. Nederlandsche Western Electric. Wijzigen „Singel 127" in: „Singel 170—172". *r= Lijst van Geen Bezwaar. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indienen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na deze publicatie schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet ge schieden, raadplege men artikel 6 van het desbetreffend Reglement. Datum waarop inschrijving verzocht is Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht Naam van den houder der ex ploitatie-rechten 23 Jan. 1947 19 Febr. 19 19 19 20 ...„- 26 26 y, De vrijbuiter Vrouw tegen vrouw Lentemelodie Het kan verkeeren De dame mét de glimlach Proces van Neurenberg De vrouw die ik ver smaadde Zing, m'n lieveling1) Actueel Succes Filmex Eagle Lion Filmtrust Hiermede vervalt de titel „Yankee Doodle Boy".

Officieel Orgaan | 1947 | | pagina 39