10 No. Bldz. 156 157 158 Buitengewone spoed-ledenvergadering (Verslag van de vergadering van 18 Juli (Voortgezette behandeling der rekening en verantwoording heffing contributie van filmfabrieken en produc tiezaken gewijzigd) Buitengewone ledenvergadering (Verslag van de vergadering van 12 December (Vermakelijk- heidsbelasting ontwerp-regeling van lonen en andere arbeidsvoorwaarden goedgekeurd voorstel vervallenverklaring Universal-I.F.N. aangehouden) Buitengewone spoed-ledenvergadering (Verslag van de vergadering van 6 Februari) (heffing Buma-bijdragen) Jaarlijkse ledenvergadering (Agenda voor 11(24) April 1950) (Dispensatie statutaire datum jaarstukken contributieheffing 1 begro ting 1950 verkiezing H.B. leden filmbeurs commissie voorstel vervallenverklaring van N.V. Universal I.F.N. i.o. en W. P. Schefer) 158 Jaarlijkse ledenvergadering (Verslag van de op 24 April 1950 gehouden ledenvergadering van de Bond) (Rede Bondsvoorzitter, belasting, Bioscoopwet, televisie; zie verder agenda:) 158-6) 159 LIDMAATSCHAP Aanmelding: P. L. van der Ham, Bioscoopstichting Nuth, Maatschap Lirex Vervallen: M.P.E.A. (Netherlands) Inc., Firma J. B. Beskers Co. Toegelaten: Mevrouw M. A. C. Lureman-de Winter, Firma Hollywood Theater, Firma Gebrs. W. G F. van E wijk, de Nederlandse Interland Filmpro ductie (Dutch-Inter-States Filmproduction N.V. i.o.) Firma Studio, E. Alter, J. B. Beskers, Mevrouw N. C. Minden-Oosterhoorn, Nether lands Fox Film Corporation, N.V. Metro Gold- wyn Mayer Filmmaatschappij, N.V. Paramount Films i.o., N.V. R.K.O. Radio Films, Warner Brothers' First National Pictures N.V. 153 153 153 Geweigerd: J. F. Willems te Utrecht 153 Toegelaten: P. L. van der Ham, Maatschap Limburgse reis exploitatie Rex Film 154 Aanmelding: H. Kessels-Jansen, M. J. Steketee, C. G. M. Legro, N.V. Bioscoop Mij. Palace, Mej. M. Th. Beckers 155 Vervallen: Mevrouw H. Pelster-Knoblich, Mevrouw P. C. Wijnen-Nagelkerken, J. C. Hoppe, Mevrouw R. Blom-Rosenberg, T. J. Crijns, K. W. Elverding 155 Toegelaten: N.V. Asta Theater, J. B. Westland, Ver. T.O.- V.A., L. P. Vrolijk 155 Stichting Nederlandse Filmstudio, Bioscoopstich ting Nuth 156 16 10 10 20 23 13 16 15 No. Bldz Aanmelding: J. H. H. van der Mars, Mevrouw M. Fonke- Weeda, Firma G. Hart G C. Voogt 157 Toegelaten: Stichting Nederlandse Filmstudio, Mevrouw A. Pen-Nijk, D. Levie, W. Th. van Pinxteren, J. J. J. Tonnaer en Ch. L. Hart 157 Vervallen: J. van Rhijn, Mevrouw A. M. Levie-van Horsen, Firma Centraal Theater, M. A. V. Vermin, N. Ortje en N.V. Bebio 157 Aanmelding: J. F. Schoon, C. J. D. Meerstadt, Firma Bioscoop bedrijf v/h B. Ottema, Firma L. Groen I. van Frank, N.V. Holland Film, A. P. M. Peeters, N.V. Bioscoop Centraal, H. Berkhout, A. G. van Tol Jr. 158 Vervallen: N.V. Bebio, Firma Asta Theater, Firma A. van Meel en C. Hirschberg, CV. Rema, CV. Hallen, CV. Lichtspel Centrum, A. B. M. van Royen, N.V. Aton, Firma van der Veer, Kroo- ne.nberg en Kesing 158 Toegelaten: Ch. L. Hart, A. Borsje, N.V. Chermoeks Theaters i.o., Firma Gebrs. Hirschberg Bioscoop-concern 158 Vervallen: C. J. D. Meerstadt, A. G. van Tol Jr. 159 Aanmelding: N.V. De Gulden Weg, N.V. G. Thedinga's Mij. tot Exploitatie van Bioscopen en andere Amu sementsbedrij ven, N.V. Theater De Roskam, H. van Bergen te Baarlo, H. H. Fonke 159 B. A. Hoitslag, A. B. M. van Royen, W. J. van Kessel 160 Vervallen: G. Visser, N.V. Buffet Mij. de Residentie 161 Aanmelding: J. J. Litjens, Mej. M. Weber, N.V. Tivoli, L. H. J. Luxembourg, P. A. M. Hoogeveen, A. B. M. van Royen, F. van 't Hoft, A. G. Visser, N.V. Amef 161 Toegelaten: M. J. Steketee, N.V. Bioscoopmij. Palace, G. C. M. Legro, firma G. Hart en C Voogt, H. Berkhout, firma L. Groen en I. van Frank, firma Bioscoopbedrijf v/h B. Ottema, N.V. Holland Film, A. P. M. Peeters, N.V. G. The dinga's Mij. tot Expl. van Bioscopen en andere Amusementsbedrijven, H. van Bergen te Baarlo, H. H. Fonke, N.V. Theater De Roskam, N.V. Bioscoop Centraal, B. A. Hoitslag 161 MUZIEKAUTEURSRECHT Een nieuwe ontwikkeling bij de inning van de muziekauteursrechten in de Verenigde Staten; Staat versus componisten (Federal Court ver klaart de handelingen van Ascap onwettig Ascap moet afstand doen van alle openbare opvoeringsrechten bij filmvertoningen van com posities verbod verwerving openbare opvoe ringsrechten van op films gesynchroniseerde 12 12 20 20 22 29 15 19 14 9

Officieel Orgaan | 1949 | | pagina 10