22 WIJZIGINGEN LEDENLIJST (Opgave No. 6) Pag. 4 Afdeling Amsterdam. Schrappen „J. J. ter Linden"; toevoegen ,,H. S. Boekman". Pag. 11 Amsterdam, Alhambra. N.V. Capitol Theater. Directie-inschrijving als volgt vermelden: ,,W. F. Dubbeldeman, M. Gerschtanowitz en P. C. J. van der Vorst, directeuren; F. L. D. Strengholt, gedel. commissaris; E. C. A. Kaposi, lei der-procuratiehouder met beperkte vol macht en de titel van onder-directeur. Amsterdam, Royal. Toevoegen: „(H.C. Nicasie, leider Cinema Royal)". Pag. 12 Amsterdam, City, oude vermelding als volgt wijzigen: directrice: Mevr. M. Wilton- van As, A. J. A. Huyser, leider adjunct-directeur der N.V. met beperkte procuratie. G. A. Lipp, leider-bedrijfs directeur van City Theater Amsterdam. O. J. Noëls van Wageningen, leider-be drijfsdirecteur van City, Flora en Odeon Theater te 's-Gravenhage, (pag. 27). Pag. 13 Amsterdam, Passage. Mij. Tuschinski N.V. Directie-inschrijving als volgt ver melden: Mr. K. Blom, F. L. D. Streng holt en A. W. Green, respectievelijk voorzitter en leden van de raad van be heer; leiders-procuratiehouders met de titel van bedrijfsdirecteur: W. F. Dub beldeman, M. Gerschtanowitz en P. C. J. v. d. Vorst; leider-precuratiehouder met beperkte volmacht en de titel van bedrijfsdirecteur: E. C. A. Kaposi. Pag. 13 St. Anna Parochie. Bioscoop opgeheven. Alles schrappen. Pag. 14 Arnhem. Toevoegen tussen Palace en Stadsschouwburg: Saskia Theater (nood- exploitatie), Velperplein" (N.V. Astra). Pag. 14 Arnhem, N.V. Astra. Schrappen: ,,J. J. W. van Biene, algemeen leider". Pag. 14 Axel. Toevoegen ,,(Mej. A. Dieleman, leidster)". Pag. 15 Baarle-Nassau. Toevoegen bij: „Zie ook onder": Laren-N.-H.". Pag. 16 Best. Schrappen: Harmonie Bioscoop, en alles wat daarbij is vermeld. Pag. 22 Ede. Huisnummer Bennekomseweg ge wijzigd in: ,,24". Pag. 24 Franeker, Amicitia. Toevoegen ,,(Mej. A. C. Hogendijk, leidster)". Pag. 25 Goes. Corr.-adres wijzigen in: „Zonne bloemstraat 19, tel. b.g.g. 2784". Pag. 26 Grave, Palazzo. Corr.-adres J. A. Beu kering, Klinkerstraat 11". Pag. 27 's-Gravenhage, Hollywood. Schrappen: „N.V." Toevoegen: Firma", „venno ten: E. Hirschberg en de N.V. Bouw- en Handelmaatschappij Het Binnenhof VII, vertegenwoordigd door M. S. Schaap, leider Hollywood Theater: J. Pelli- kaan) Pag. 28 's-Gravenhage, Studio Theater: Schrap pen:,,©". Pag. 30 Heemskerk, Marquette Theater, corr.- adres gewijzigd in „Marquettelaan 11, Heemskerk; tel. 373". Pag. 31 's-Hertogenbosch, Royal heropend. Pag. 32 Hilversum, Rex. Bij D. Levie toevoegen: „(leider met algehele volmacht)". Pag. 33 Joure. Schrappen: „(zie ook onder St. Anna Parochie)" Pag. 34 Toevoegen na Langedijk: „Laren N.H. (Afdeling Centrum), K 2953 (district Amsterdam). Lumière Theater, Eemnesserweg 13, N.V. Gofilex, corr.-adres: Steenschuur 17, Leiden. (Zie verder onder Baarle- Nassau)". Pag. 43 Posterholt: Naam Concordia gewijzigd in: „Rembrandt". Pag. 44 Rotterdam. Toevoegen na Bioscoop Cour- zand, etc: „Theater 't Venster, Gouver- nestraat. E. J. Weier (zie verder onder- Courzand)". Pag. 45 Rotterdam. Toevoegen tussen Rex en Victoria: „Spoorbio, Station N.S., Delft- se Poort, Firma Spoorbio. (zie verder onder Spoorbio, Utrecht)". Pag. 45. Rotterdam (verwoest), City. Schrappen: „(zie verder onder Arena)". Toevoegen: „Mr. K. Blom, W. F. Dubbeldeman en F. L. D. Strengholt, directeuren; leider procuratiehouder met beperkte volmacht en de titel van adjunct-directeur; E. C. A. Kaposi". Pag. 48 Tiel, en Pag. 25, Geldermalsen. Schrap pen: ,,J. M. Lureman". Toevoegen: „Mevr. M. A. C. Lureman-de Winter, (leider Luxor Tiel: J. F. B. de Winter)". Pag. 50 Utrecht, Spoorbio. Toevoegen: „Zie ook onder Rotterdam Pag. 53 Weesp. City of Wesopa. Toevoegen, „(Mevr. A. Otto-Borst, leidster)". Pag. 57 Zwolle. Buitensociëteit. Schrappen: „J. Louwen, algemeen leider". Toevoegen: „G. C. M. v. d. Voort, alge meen directeur; H, Timmer, leider film- afdeling".

Officieel Orgaan | 1949 | | pagina 24