9 tweetal nieuwe permanente bioscopen-A in de gemeente Apeldoorn. De Commissie Beroep Nieuwe Zaken heeft in haar op 27 September gehouden zitting behan deld een hoger beroep, ingesteld door de heer P. A. M, Hoogeveen Azn. tegen de beslissing van de Commissie Nieuwe Zaken, waarbij hem de toestemming werd geweigerd tot het gaan exploi teren van een permanente bioscoop-A te Heem stede. De Beroepcommissie vernietigde de beslissing van de Commissie Nieuwe Zaken en verleende derhalve aan de heer P. A. M. Hoogeveen Azn., Dr. D. Bakkerlaan 77 te Bloemendaal de ge vraagde toestemming tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A, te bouwen op het perceel Binnenweg Sectie A. no. 6484 te Heemstede. De Commissie Beroep Nieuwe Zaken heeft in haar op 27 September gehouden zitting tevens behandeld een hoger beroep, ingesteld door de stichting Stichting Westend" te Tilburg tegen de beslissing der Commissie Nieuwe Zaken, waarbij aan haar toestemming was geweigerd tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A aan de Poirterstraat te Tilburg. De Beroepscommissie bevestigde deze beslis sing, als gevolg waarvan deze aanvrage voor een nieuwe bioscoop te Tilburg in hoogste instantie werd afgewezen. BEËINDIGING LIDMAATSCHAP Van het lidmaatschap zijn wegens verlies van de vereisten vervallen verklaard: de heer G. Visser, voormalig exploitant van het Flora Theater te Baarn; de N.V. Buffet Mij, de Residentie, voormalig exploitante van het Amicitia Theater te 's-Gra- venhage. AANMELDING LIDMAATSCHAP Voor het lidmaatschap hebben zich aangemeld: J. Litjens tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-B te Velden; Mej. M. Weber tot het gaan exploiteren van de bioscopen Cinema Americain en A.B.T. (thans genaamd: Rex), te Alkmaar; de N.V. Tivoli Theater, exploiterende de per manente bioscoop-A: Tivoli Theater te Apeldoorn L. H. J. Luxembourg te Arnhem voor het voort zetten van de bioscoopexploitaties van Mevrouw M. van Wely-Luxembourg; P. A. M. Hoogeveen te Bloemendaal tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-A te Heemstede; A. B. M. van Royen te Amsterdam voor het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-A in Theater De la Mar te Amsterdam; F. van 't Hoft, exploiterende de permanente bioscoop-B: Het Centrum te Leersum; A. G. Visser, exploiterende het Flora Theater te Baarn; De N.V. Algemene Maatschappij tot Exploi tatie van Filmtheaters i.o. ,,Amef" te Amsterdam voor het gaan exploiteren van de permanente bioscoop-A: Amicitia Theater te 's-Gravenhage. TOELATING LIDMAATSCHAP Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toege laten: M. J. Steketee, exploitant van de Bioscoop de Gouden Leeuw te St. Maartensdijk; N.V. Bioscoop Mij. Palace, exploiterende de Palace Cinema te Maastricht; C. G. M. Legro, exploiterende het Chicago Theater te Tilburg; Firma G. Hart C. Voogt te Oud Karspel, exploiterende het Tivoli Theater te Noordschar- woude (gem. Langedijk); H. Berkhout, exploiterende de Bioscoop Irene te Beesd; Firma L. Groen en I. van Frank, exploiterende de Hollandia Bioscoop te Amsterdam; Firma Bioscoopbedrijf v/h B. Ottema, exploite rende het Olympia Theater te Amsterdam; N.V. Holland Film, exploiterende de bioscopen Apollo, Bio, Ceintuur, Edison, Hallen, Luxor, Pla- za en West End te Amsterdam, Concordia te Nieuwer Amstel, alsmede Apollo en Flora te Zaandam; A. P. M. Peeters te Oud-Gastel, exploiterende het Flora Theater te Delft; N.V. Thedinga's Mij. tot Exploitatie van Bio scopen en andere Amusementsbedrijven, exploite rende het Apollo Theater te Assen; H. van Bergen, exploiterende het Thalia Thea ter te Baarlo; H. H. Fonke, exploiterende de Royal Theaters te Echt en Heythuysen; N.V. Theater De Roskam, exploiterende Thea ter De Roskam, te Loosduinen (gem. 's-Graven hage); N.V. Bioscoop Centraal, exploiterende de Bio scoop Centraal te Krommenie; de heer B. A. Holtslag te Ulft, exploiterende het Luxor Theater, aldaar.

Officieel Orgaan | 1950 | | pagina 10