20 Pag. 23 Pag. 23 Pag. 23 Pag. 25: Pag. 28 Pag. 28, WIJZIGINGEN NAAM- EN ADRESLIJST Zie ook onder Algemeen Bedvijfsreglement Toe lating lidmaatschap en Beëindiging lidmaatschap. ^a9- 22 (Opgave nr> 5) Pag. 12: Amsterdam, Alhambra Theater. Leiders van deze bioscoop zijn: C. v. Tulder en J. v. Loggem. Amsterdam, Corso Cinema. Leiders van deze bioscoop zijn: C. B. Bernart en D. J. L. Kolenbrander. Amsterdam, Cinema Royal. Leiders van deze bioscoop zijn: H. C. Nicasie en G. A. Stundebeek. Pag. 14: Amsterdam, Kriterion Theater. Schrappen: „Raad van Beheer" en alles wat daarna is vermeld. Toevoegen: Bestuurders/leden van het Dagelijks Bestuur van de Raad van Be heer: P. Kijzer en Mr. P. A. Meerburg. Pag. 14: Amsterdam, Nöggerath Theater. Leiders van deze bioscoop zijn: H. Vrielink en A. Reinders. Amsterdam, Passage Bioscoop. Leiders van deze bioscoop zijn: H. W. J. M. Ver dijen en IJ. Heerema. Amsterdam, Roxy Theater. Leiders van deze bioscoop zijn: A. G. H. Brouwers en P. J. Bruul. Amsterdam, Tuschinski Theater. Leiders van deze bioscoop zijn: J. F. Stans en J. v. Iersel. Pag. 15: Apeldoorn. Gebouw „De Veluwe". Schrappen: „Lijst van geen bezwaar". Pag. 16 en 60: Baarle Nassau en Leiden, N.V. Go- filex. Schrappen: J. A. L. Kemps, direc teur. Pag. 16: Baarn, Flora Theater. Schrappen: G. Visser en A. G. Visser (algemeen leider). Toevoegen: A. G. Visser. Pag. 16; Beilen, Cinema Hollandia. Toevoegen aan „Zie ook onder Bellingwolde, etc": Egmond a. Zee, Heilo en Vlagtwedde. Pag. 17: Beneden Leeuwen. Schrappen: Afd. Westen. Toevoegen: Afd. Oosten. paQ 33. Pag. 17: Bocholtz. Schrappen: Wilhelmina Theater en alles wat hierna is vermeld. Toevoegen: Harmonie Bioscoop, Dr. No- lensstraat 7, L. van Wersch, corr.-adres: Vroenhofstraat 1, Simpelveld, tel. 372. Pag. 19: Toevoegen: Paq. 36: Budel (Afd. Zuiden). (Geen kengetal). Bioscoop Schepens, Markt 14, N.V. Gofilex, corr.-adres: Steenschuur 17, Pag. 30: Pag. 32: Leiden, tel. 21310. (Zie verder onder Baarle-Nassau Doorn. Toevoegen: Bioscoop „Marine Kamp Doorn", Firma Gebrs. W. J. F. en N. F. van Ewijk, corr.-adres: Boschstraat 9, Driebergen, tel K 3438 8509. (Zie ook onder Driebergen) Driebergen, Nutsbio. Toevoegen: Zie ook onder Doorn. Echt, Royal Theater. Schrappen; „Lijst van geen bezwaar" en „tijdelijk exploitante: Mevr. M. Fonke-Weeda". Toevoegen: „exploitant: H. H. Fonke" en „Zie ook onder Heythuysen'. Toevoegen: Egmond aan Zee (Afd. Centrum). K 2206 (district Alkmaar). Cinema HoUandia, Voorstraat 78, J. Abeln, corr.-adres: Hoofdkanaal W.Z. 7, Emmer-Compascuum-Noord. tel. 3 (Zie verder onder Beilen). Fijnaart. Schrappen: Afd. Oosten. Toevoegen: Afd. Zuiden. 's-Gravenhage. Naam „Metropole Pa lace" wijzigen in „Metropole-Tuschinski". 32 en 34: 's-Gravenhage, Helmond en Hoensbroek. Firma Gebrs. Hirschberg Bioscoop Con cern. Toevoegen: privé-adres van de heer E. Hirschberg: v. d. Burchlaan 33, 's-Gra venhage. Groningen, Grand Theatre. Correspon dentie-adres en telefoonnummer als volgt wijzigen: Verlengde Visserstraat 10 a, tel. 24327. Toevoegen: Heilo (Afd, Centrum). K 2200 (district Alkmaar). Cinema Hollandia, Kennemerstraat A 233, tel. 3618, J. J. Abeln, corr.-adres: Hoofdkanaal W.Z. 7, Emmer-Compas cuum-Noord, tel. 3. (Zie verder onder Beilen) Toevoegen: Heythuysen (Afd. Zuiden). K 4749 (district Venlo). Royal Theater, Dorpsstraat, H. H. Fon ke, corr.-adres: Peyerstraat 41, Echt, tel. K. 4754 369. (Zie ook onder Echt). Toevoegen: Leersum (Afd. Centrum). K 3434 (district Amerongen). Bioscoop Het Centrum, Rijksstraatweg 97, tel. 414, F. van 't Hoft.

Officieel Orgaan | 1950 | | pagina 21