GEWIJZIGD ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Gewijzigd Algemeen Bedrij f sreglement aan: de N.V. Utrechtse Mij. tot Exploitatie van Bioscooptheaters te Eindhoven tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoop-A Spaarne Sound Theater te Haarlem, welke voor heen werd geëxploiteerd door de Maatschap A. G. Kanis en Mevrouw H. C. Kanis-Helms; de heer A. A. M. v. d. Boer te Veghel tot het overnemen en voortzetten van de permanente bio scoop-A Scala Theater aldaar, welke voorheen werd geëxploiteerd door wijlen de heer C. J. M. v. d. Boer; de heer C. J. Jelles te Driebergen tot het over nemen en voortzetten van de permanente bio scoop-A Nutsbio aldaar en de permanente bio scoop-B Marinekamp te Doorn, welke voorheen werden geëxploiteerd door de Firma Gebrs. van Ewijk; de heer L. Duynhouwer te Werkendam tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-B in het „Nutsgebouw" aldaar; de firma Gebrs. Nijskens te Nederweert tot het overnemen en voortzetten van de permanente bio scoop-A Harmonie aldaar, welke voorheen werd geëxploiteerd door de firma ,,De Kinderen Nijs kens". De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 9 en 23 October 1952 gehouden zittingen besloten toestemming als bedoeld in artikel 9 van genoemd reglement te verlenen aan: de N.V. Forum Filmproductie te Amsterdam, tot het gaan exploiteren van de bedrijfstak e (de productie van films, niet vallende onder a, b, c of d) van een filmproductiezaak, zulks onder zekere voorwaarden; de N.V. Nationale Filmproductie Maatschappij te Utrecht, tot het gaan exploiteren van de be drijfstakken a (de productie van speelfilms) en e (de productie van films, niet vallende onder a, b, c of d) van een filmproductiezaak, zulks onder zekere voorwaarden; de Firma A. van Fraassen Zn. te Zoetermeer, tot het gaan exploiteren van een permanente bio scoop-A in haar nieuw gebouwde zaal aan de Dorpsstraat te Zoetermeer, zulks onder bijzondere voorwaarden. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 9 en 23 October 1952 gehouden zittingen besloten afwijzend te beschikken op de navolgende aan vragen, ingediend door: de CV. Amsterdamse Bioscoopexploitaties (Adex) te Amsterdam, om toestemming tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-A in de Apollohal te Amsterdam; de N.V. Gofilex te Leiden, om toestemming tot het gaan exploiteren van ,een permanente bio scoop-A in de zaal ,,De Jonge Prins" te Zoeter meer; de N.V. Forum Filmproductie te Amsterdam, tot het gaan exploiteren van de bedrijfstak a (de productie van speelfilms) van een filmproductie- zaak. AANMELDING LIDMAATSCHAP Voor het lidmaatschap hebben zich aangemeld: de N.V. Forum Filmproductie te Amsterdam voor de exploitatie van een filmproductiezaak; de N.V. Nationale Filmproductie Maatschappij te Utrecht voor de exploitatie van een filmpro ductiezaak; de Firma A. van Fraassen 6 Zn. te Zoetermeer voor de exploitatie van een permanente bio scoop-A in haar nieuw gebouwde zaal aan de Dorpsstraat te Zoetermeer; de heer L. Duynhouwer te Werkendam voor de exploitatie van een permanente bioscoop-B in het „Nutsgebouw" aldaar. TOELATING LIDMAATSCHAP Tot het lidmaatschap zijn toegelaten op voor waarde dat hiertegen geen gegronde bezwaren worden ingediend, binnen acht dagen na het ver schijnen van deze publicatie: de firma Gebrs. Nijskens te Nederweert, waar van firmanten zijn de heren J. J. en J. F. Nijskens, exploitante van het Harmonie Theater aldaar; de heer A, A. M. v. d. Boer te Veghel. exploi tant van het Scala Theater aldaar; de heer C. J. Jelles te Driebergen, exploitant van de Nutsbio aldaar en bioscoop Marinekamp te Doorn. BEËINDIGING LIDMAATSCHAP Wegens verlies van de vereisten zijn van het lidmaatschap vervallen: Maatschap A. G. Kanis en Mevrouw H. C. Kanis-Helms te Haarlem, voormalig exploitante van het Spaarne Sound Theater aldaar; N.V. Habé Film te Amsterdam, voormalig ex ploitante van een filmverhuurkantoor aldaar; de firma Kinderen Nijskens te Nederweert, voormalig exploitante van het Harmonie Theater aldaar.

Officieel Orgaan | 1952 | | pagina 6