GEWIJZIGD ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT ]2 Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Gewijzigd Alge meen Bedrijfsreglement aan: de CV. Cinema Centraal te Amsterdam tot het overnemen en voortzetten van de gelijknamige permanente bioscoop-A aldaar, welke voorheen werd geëxploiteerd door de Firma Groen Van Opstal; de nieuwe Firma Studio, Vennootschap tot Ex ploitatie van Bioscooptheaters te Amsterdam, waarvan firmanten zijn Mevr, G. H. Boekei- Heijerman, Mevr. A. C. Wolters-Boekel, Mej. A. H. Boekei en de heer J. W. Ketjen tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoop-A Studio Theater te 's-Gravenhage. welke voorheen werd geëxploiteerd door de oude Firma Studio Theater, waarvan vennoten waren de heren E. Boekei en J. W. Ketjen; de Firma Biemans Bioscopen te Oisterwijk tot inschrijving te haren name in het Bedrijfsregister van de Bond van de permanente bioscoop-A Kunstkring" aldaar, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de N.V. Gofilex te Leiden. de Firma G. Hart J. W. de Groot te Oud- Karspel tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoop-A Tivoli Theater te Lan- gedijk, welke voorheen werd geëxploiteerd door de Firma G. Hart C. Voogt. Het Hoofdbestuur heeft besloten afwijzend te beschikken op de hierna volgende aanvragen, in gediend door: de heer J. M. Haenen te Maasbree tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-B aldaar; de Firma G. Boltjes G. B. M. Essink te Oldenzaal, tot het gaan exploiteren van een per manente bioscoop-B te Ootmarsum. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 14 Januari 1953 gehouden zitting besloten toe stemming als bedoeld in artikel 9 van genoemd reglement te verlenen aan: de heer Joh. Miedema te Sneek, tot het gaan exploiteren van een nieuw te bouwen permanente bioscoop-A in Emmen, zulks ter vervanging van de bestaande bioscoop Groothuis" aldaar; de heer J. S. Thedinga te Zutphen, tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop- A in het te verbouwen pand aan de Brinkstraat 111 te Assen; de N.V. Marten Toonder Film te Amsterdam, tot het gaan, exploiteren van de bedrijfstakken d (de productie van teken- en poppenfilms) en e (de productie van films, niet vallende onder a, b, c of d) van een filmproductiezaak. TOELATING LIDMAATSCHAP Tot het lidmaatschap zijn toegelaten op voor waarde dat hiertegen geen gegronde bezwaren worden ingediend, binnen acht dagen na het ver schijnen van deze publicatie: de CV. Cinema Centraal te Amsterdam, waar van vennoten zijn de heer A. A. C M. van Opstal en Mevr. J. Groen-Van Eekeres, exploitante van de gelijknamige bioscoop aldaar; de nieuwe Firma Studio, Vennootschap tot Ex ploitatie van Bioscooptheaters te Amsterdam, waarvan firmanten zijn Mevr. G. H. Boekei" Heijerman, Mevr. A. C Wolters-Boekel, Mej. A. H. Boekei en de heer J. W. Ketjen, exploitante van het Studio Theater te 's-Gravenhage; de Firma G. Hart J. W. de Groot te Oud- Karspel, exploitante van de Tivoli Bioscoop te Langedijk. BEËINDIGING LIDMAATSCHAP Van het lidmaatschap zijn wegens verlies van de vereisten daarvoor vervallen: de Firma Groen Van Opstal te Amsterdam, voormalig exploitante van de gelijknamige bio scoop aldaar; de oude Firma Studio Theater te 's-Graven hage, voormalig exploitante van, de gelijknamige bioscoop aldaar; de Firma G. Hart C Voogt te Oud-Karspel, voormalig exploitante van de Tivoli Bioscoop te Langedijk. AANMELDING LIDMAATSCHAP Voor het lidmaatschap heeft zich aangemeld: de N.V. Marten Toonder Film te Amsterdam voor de exploitatie van een filmproductiezaak. LIQUIDATIE WAARBORGSOMMEN In verband met de beëimdiging van het lidmaat schap va,n resp. de oude Firma Studio te Amster dam, voormalig exploitante van het Studio Thea ter te 's-Gravenhage; van de Firma Groen Van Opstal te Amsterdam, voormalig exploitante van de Centraal Bioscoop aldaar; van de Firma G. Hart C. Voogt te Oud-Karspel, voormalig ex ploitante van de Tivoli Bioscoop te Langedijk, worden de leden uitgenodigd eventuele vorderin gen op genoemde firma's binnen acht dagen na het verschijnen vajn deze publicatie schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen»

Officieel Orgaan | 1953 | | pagina 13