Operateursexamens 37 Op Dinsdag 30 Juni en Woensdag 1 Juli heeft het schriftelijk gedeelte plaatsgevonden van het operateursexamen 1953. Er hadden zich voor dit gedeelte van het exa men 82 candidaten aangemeld, waarvan een aan tal ter besparing van verdere reiskosten op één dag schriftelijk zowel als mondeling kon wor den geëxamineerd. De uitslagen van dit examen zijn thans nog niet bekend. Het mondeling exa men zal plaatsvinden in de laatste week van Augustus, hetgeen eveneens het geval is met het examen ter verkrijging van het practijk-certifi- caat. Voor wat dit laatste examen betreft delen wij nogmaals mede, dat de aanmeldingstermijn hier voor sluit op 1 Augustus 1953» Zoals bekend is het practijk-certificaat slechts geldig in bioscopen met een normale wekelijkse arbeidstijd van minder dan 24 uur. Leden bioscoop-exploitanten, die resorteren onder deze categorie worden derhalve aangera den erop toe te zien, dat hun. operateurs, voor zover dit althans nog niet is geschied, zich tijdig voor dit examen aanmelden. De examenkosten bedragen 7.50 en er zal uitsluitend mondeling worden geëxamineerd in de vakken cabinepractijk en brandveiligheidsvoor schriften. WIJZIGINGEN NAAM- EN ADRESLIJST (Zie ook onder: Algemeen Bedrijfsreglement, Toelating lidmaatschap en Beëindiging lidmaat schap). (Opgave nr. 11). Pag. 3: Afdelingsraad. Jaar van aftreden van, de heren S. Barn- stijn, J. van Bentum en M. J. W. Peters te wijzigen in ,,1955". Pag. 4: Afdeling 's-Gravenhage. Jaar van aftreden van de heren S. Barn- stijn, C. J. Blad, A. J. A. Huyser en J. J. H. H. Tapke Lokenberg te wijzigen in „1955". Pag. 5: Afdeling Het Westen. Jaar van aftreden van de heren J. van Bentum, T. J. v. d. Tooren en C. J. van Liere te wijzigen in „1955". Het secretariaat wordt wegens ziekte van de heer T. J. v. d. Tooren voorlopig waargenomen door de heer K. J. Kap- tein, Vingerling 53-55, Middelharnis. Tel. 2004, 2704 en 2738. K. 1870 (distr. Rotterdam). Pag. 5: Afdeling Het Zuiden. Jaar van aftreden van de heren A. H. W. Bouts, M. J. W. Peters en P. Vink wijzigen in „1955". Pag. 8: Bestuur Stichting I.O.T.B. Rectificatie van opgave in Orgaan no. 174. Adres D. Meenhorst is niet: Oran jesingel Breda, maar: Groot Hertogin- nelaan 70, 's-Gravenhage. Pag. 13: Amsterdam, City. Schrappen: O. J. Noëls van Wagenin- gen, leider/bedrijfsdirecteur der N.V. met beperkte volmacht, Idem op pag. 29 onder 's-Gravenhage City. Pag. 17: Baarn, Flora. Toevoegen: Mevr. A. G. Visser-Rijn- ders, leidster. Pag. 19: Boskoop. Naam bioscoop R. K. Vereni gingsgebouw luidt thans: Nova Bioscoop. Pag. 25: Eindhoven, Parisien. Schrappen: J. Groos, leider. Pag. 28 en 42: Gouda, Reunie en Moordrecht, Irene. Administratie- en corr.-adres tijdelijk ge wijzigd in: H. Brand, Stadhouderslaan 14, Gouda, tel. K 1820 2105. 34: Helmond, Alcazar, Centraal en Scala. Toevoegen: A. W. C. M. Willemsen, leider. 41: Maastricht, Palace. Correspondentie-adres uitsluitend: Wilhelminasingel 99. 41: Middelburg, Electro. Toevoegen voor: H. H. A. Wöhler: Erven. 45: Oirschot, De Zwaan. Toevoegen: W. A. C. Wolffram, leider. 50: Sas van Gent. Schrappen: (geen kengetal) Toevoegen: K 1158 (district Goes). Tel. gewijzigd van 139 in 479. Pag. 67: Toevoegen: Aerdenhout K 2500 (district Haarlem) H. v. d. Horst, Asterlaan 35, tel. 27036. Amsterdam. Toevoegen: Joop G'eesinks Dollywood Pag. Pag. Pag. Pag. Pag.

Officieel Orgaan | 1953 | | pagina 38