de heer L. van Gasteren te Amsterdam om toe stemming tot het gaan exploiteren van een film productiezaak voor de bedrijfstak e; de heren A. G. van, Tol Jr. en J. A. van Tol tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in het Casino de Paris te Schevenin- gen (gemeente 's-G'ravenhage) de Firma Serlie tot het gaan exploiteren van een nieuw te bouwen permanente bioscoop-A te Hengelo (O). De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 4 November 1953 gehouden zitting besloten toe stemming als bedoeld in genoemd reglement te verlenen aan: de N.V. Astra Film Maatschappij te Arnhem tot het gaan exploiteren van een nieuw te bouwen permanente bioscoop-A in het centrum van Zeve- naar; de N.V. Haghe Film te 's-Gravenhage tot het gaan exploiteren van de bedrijfstakken a (de pro ductie van speelfilms) en d (de productie van teken- en poppenfilms) van een filmproductiezaak. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 4 November 1953 gehouden zitting besloten af wijzend te beschikken op de navolgende aanvraag, ingediend door: de N.V. Hotelmaatschappij Gooiland" te Hil versum tot het gaan exploiteren van een nieuw te bouwen permanente bioscoop-A aan de Emma- straat hoek Luitgardeweg te Hilversum. TOELATING LIDMAATSCHAP Tot het lidmaatschap is toegelaten: de heer J. van Noordt, Keizersgracht 16 te Amsterdam, exploitant van de filmfabriek Neder lands Laboratorium voor Filmtechniek aldaar. Tot het lidmaatschap zijn toegelaten op voor waarde, dat hiertegen geen gegronde bezwaren worden ingediend, binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie: de heer J. W. de Groot, Bergsingel 131 te Rot terdam, exploitant van het Monopole Theater te Schiedam; mevrouw W. S. C. Wöhler-Bruns, Lange Delft 12 te Middelburg, exploiterende de bioscopen Electro en Schouwburg aldaar; de heer A. H. M. Maandonks, Provincialeweg B. 19 te Hapert (gemeente Hoogeloon), exploi tant van de bioscoop De Kuil aldaar. BEËINDIGING LIDMAATSCHAP Van het lidmaatschap is wegens verlies van de vereisten daarvoor vervallen: de Firma J. W. de Groot D. G'rimmelikhuy- sen, voormalig exploitante van het Monopole Theater te Schiedam. de Firma L. Groen en I. v. Frank, voormalig exploitante van het Hollandia Theater, Nw. He rengracht te Amsterdam. AANMELDING DONATEURSCHAP Voor het donateurschap van de Bond hebben zich aangemeld: de heer J. Drukker, eigenaar van het Radio- technisch Laboratorium Druco, Keizersgracht 37 te Amsterdam, handelaar in bioscooptechnische apparaten; de N.V. De Melker's Handelsonderneming, Bezuidenhoutseweg 177 te 's-Gravenhage, hande laar in bioscooptechnische apparaten. BEËINDIGING DONATEURSCHAP Het donateurschap van de Firma Nederlandse Meubelfabriek ,,De Ster" te Geldermalsen is per 1 December j.1. geëindigd. LIQUIDATIE WAARBORGSOMMEN In verband met de beëindiging van het lidmaat schap van resp. de heer Jac. Miedema te Deven- ter, voorheen exploiterende een reisbioscoop en enige permanente bioscopen, en de Firma L. Groen en L van Frank te Amsterdam, voormalig exploitante van het Hollandia Theater, Nw, He rengracht te Amsterdam, worden de leden uitge nodigd eventuele vorderingen op deze voormalige leden binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen. INHOUDSOPGAVE OFFICIEEL ORGAAN Door het Bondsbureau is een inhoudsopgave samengesteld van de in de jaren 1951 en 1952 ver schenen Bondsorganen. Deze inhoudsopgave is bij dit nummer ingesloten. Voor de leden, die nauw bij het organisatorisch werk van de Bond zijn betrokken en die zich steeds volledig moeten kunnen oriënteren omtrent de onderwerpen, die rechtstreeks of zijdelings op het film- en bioscoopbedrijf betrekking hebben, vormen de Bondsorganen een naslagwerk van betekenis. Een inhoudsopgave, vooral wanneer het betreft de onderwerpen, die enige jaren ge leden zijn behandeld, is hierbij niet te ontberen. De leden worden geadviseerd om de Bonds organen over de jaren 1951 en 1952 tezamen met de inhoudsopgave in één band te laten inbinden.

Officieel Orgaan | 1953 | | pagina 10