Herman Wassenaar'» Filmproductie 36 „Circus Elleboog" (16 mm), film van 140 m, in eigen productie, binnen kort in roulatie. Scenario: Triofilm Amsterdam. Camera: G. Chr. Vos van Marken. Geluid: D. M. van Duijne. ,,W erk brengt lich t", documentaire film (16 mm), van 300 m, in. opdracht van de „Vereniging Blindenpenning" te Amsterdam. Scenario: S. Leuw. Camera: Jo de Haas. Geluid: D. M. van Duijne. Studio en laboratorium: filmfabriek Triofilm te Amsterdam. Vier modeshowfilms (16 mm stom), in op dracht van de N.V. Kledingmagazijnen Th. J. Witteveen te Amsterdam. Scenario: Reclame-bureau Holdert Co., Am sterdam. Camera: Jo de Haas en P. van Strien. Studio en laboratorium: filmfabriek Triofilm te Amsterdam. „Het nevelen in de fruitteelt", voorlichtingsfilm, in opdracht van de M.S.A. respectievelijk het Ministerie van Landbouw, Visserij en Voedselvoorziening. „Ca cao de veelzijdig e", propa gandafilm, in opdracht van „Cacaofabriek De Zaan". Camera en montage: Herman Wassenaar. Muziek: Ger van Leeuwen en Jan de Cler. Medespelenden: Robert Sobels Kitty Kluppel Rita Blum Aafje Bouber Tineke van Leer e.a. Studio en laboratorium: Cinetone Studio's te Amsterdam. NAKEURING Het Bestuur van de Vereniging van Neder landse Gemeenten voor Gemeenschappelijke Filmkeuring op Katholieke Grondslag heeft me degedeeld, dat de gemeente Dinther met ingang van 1 Augustus j.1. als gewoon lid tot deze ver eniging is toegetreden. WIJZIGING NAAM- EN ADRESLIJST De hierna volgende wijzigingen zijn reeds opge nomen in de nieuwe naam- en adreslijst, maar worden gepubliceerd om speciaal de aandacht op de verschillende adreswijzigingen te vestigen. (Zie ook onder: Algemeen Bedrij fsreglement, Toelating lidmaatschap en Beëindiging lidmaat schap) (Opgave nr. 12). Pag. 3: LEDENRAAD. M. P. M. Vermin, Maastricht, Voorzit ter. C. S. Roem, 's-Gravenhage, Vice-Voor zitter. C. J. Blad, Amsterdam, (Afdeling Am sterdam) S. Barnstijn, Utrecht, (Afdeling 's-G'ra- venhage) C. van Willigen, Wassenaar, (Afdeling Rotterdam) A. F. Wolf f, Utrecht, (Afdeling Het Centrum). G. J. Milius, Hoogezand, (Afdeling Het Noorden) C. M. Westland, Wageningen, (Afde ling Het Oosten). J. van Bentum, Wassenaar, (Afdeling Het Westen). J. E. F, de Nijs, Breda, (Afdeling Het Zuiden). Leden-filmverhuurders: E. S. Alter, 's-Gravenhage. H. S. Boekman, Amsterdam. H. P. H. Juten, 's-Gravenhage. L. W. R. Meyer, Amsterdam. J. L. Paerl, Amsterdam. B. J. Schimmel, Amsterdam. J. Weening, Amsterdam. J. de Wilde, Amsterdam. Aftr. Pag. 3: AFDELINGSRAAD. Nieuwe samen stelling. C. van Willigen Jr„ Prins von Wiedlaan 1, Wassenaar, tel 3707, Voorzitter (R) G. J. Milius, Hoogezand, Vice-Voor- zitter (N) W. F. Dubbeldam, Amsterdam, Secre taris (R) (Aftr. 1955) J. van Bentum, Wassenaar, Penning meester (W) M. J. W. Peters, Venlo, Gedelegeerde (Z) (Aftr. 1954) S. Barnstijn, Utrecht (H) (Aftr. 1954) C. J. Blad, Amsterdam (A) (Aftr. 1955) M. Desmet, Eindhoven (Z)

Officieel Orgaan | 1953 | | pagina 37