38 Pag. 27: Gennep, Royal. Toevoegen: „Mevr. M. v. d. Kamp-Ko- ning, leidster." Pag. 28: en 42: Gouda, Reunie en Moordrecht, Irene. Schrappen: ,,T. J. v. d. Tooren." Pag. 32: Toevoegen: Hapert (Gem. Overloon) (Afd. Zuiden) Bioscoop „De Kuil' Provincialewea B 19, tel. 3. A. H. M. Maandonks. Pag. 41: Middelburg. Erven H. H. A. Wöhler wijzigen in: „Mevr. W. S. C. Wöhler-Bruns." Paq. 45: Oldenzaal, Ebo. Corr.-adres is thans: „Molenstraat 4." Pag. 47: Toevoegen: Rhenen (Afd. Oosten). K 8376 (district Arnhem). Bioscoop „Eigen Gebouw", Eikenlaan, C. M. Westland Jr. Pag. 50: Schiedam, Monopole. Schrappen: „Fa. J. W. de Groot D. Grimmelikhuyzen." Toevoegen: „J. W. de Groot." Simpelveld, Witte. Schrappen: „Vroenhofstraat 1." Adres is thans: „Witte Bioscoop, Sim- pelveld-Bocholtz." Pag. 51: Spijkenisse. Schrappen: „Bioscoop „Sport", Oost kade 4." Toevoegen: „Bioscoop „De Keizer", Voorstraat 35." Pag. 52: Toevoegen: Susteren (Afd. Zuiden) K 4499 (district Maastricht) Bioscoop Harmonie, Feurthstraat 54, Mej. M. Th. Beckers, cor.-adres: Land- weringstraat 3, Sittard. Pag. 56: Voorschoten, Greenway. Toevoegen als leiders de heren: W. Kersten en M. van Diemen." Waalwijk, Luxor. Schrappen: „J. L. F. van Berkel." Toevoegen: Firma O M. v. Berkel en Mevr. A. N. v. Berkel-v. d. Schans. Pag. 57: Werkendam, Filmsas. Toevoegen na Sasdijk 4 B: „Zie ook on der Wijk en Aalburg." Toevoegen: Well (Afd. Zuiden) K 4783 (district Venlo) Bioscoop Walaria, Grote Straat E 98, J. Th. Koenen. Pag. 58: Toevoegen: Wijk en Aalburg (Afd. Zuiden). (Geen kengetal). Bio Verenigingsgebouw, Bergstraat B 60, L. Duynhouwer (Zie ook onder Werkendam). Pag. 59: Zeist, City. Naam exploitante wijzigen in: „Mevr. E. M. Wilde-Kallweit". Pag. 63: Filmverhuurkantoren, Filmex. Het tel.nr. „27125" wijzigen in „727125". Pag. 65: Leiden, Standaard. Schrappen: „G. H. Groenewegen, alg. leider/proc. houder met beperkte vol macht." Toevoegen: „J. W. Kersten, alg. leider/proc. houder met algehele vol macht." Pag. 66: Filmfabrieken, Ned. Filmond. „Visie." Schrappen: „Mej. E. J. d'Oliveyra, leid ster." Toevoegen: „Mej. J. H. v. Diessen, leid ster." Toevoegen: Nederlands Laboratorium voor Film techniek, Keizersgracht 16, tel. 40424, (na 18.00 uur K 2970—3559), J. v. Noordt. Pag. 70 en 71: Utrecht, Kagenaar. Toevoegen telefoon priv^: „28307". Pag. 74: Groningen, Actief. Adres wijzingen in: „Hoornsediep 1, hoek Eeldersingel. Telefoonnummer blijft on gewijzigd. TOEPASSING VAN ARTIKEL 15 DER STATUTEN Het Hoofdbestuur van de Nederlandsche Bioscoop-Bond heeft op grond van artikel 15 der Statuten in zijn vergadering van Dinsdag 10 November j.1. gehoord de heer J. )Nijland Jr., directeur van de N.V. Tivoli Theater, exploitante van de gelijknamige bioscoop te Apeldoorn ter zake van de klacht: dat de N.V. Tivoli Theater te Apeldoorn ondanks telegrafische waarschuwing heeft gehandeld in strijd met de beslissing van de Commissie Beroep Nieuwe Zaken dd. 7 Augustus 1950 door in de nacht van Zaterdag 17 October op Zondag 18 October 1953 in het Tivoli Theater te Apeldoorn een concert te doen uitvoeren door het orkest van Barnabas von Géczy. en besloten deze N.V. de straf van waarschuwing op te leggen, zulks op grond van de overwegingen: dat de Commissie Beroep Nieuwe Zaken aan het besluit tot het verlenen van toestemming aan de N.V. Tivoli Thea ter tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-A te Apeldoorn o.a. de voorwaarde heeft verbonden, dat in genoemde bioscoop uitsluitend op Donderdag andere dan bioscoopvoorstellingen zullen worden gegeven;

Officieel Orgaan | 1953 | | pagina 39