J o h a uit e* Vermeer en Delft De Nachtwacht Vincent Tan Gogh (kleurenfilm) Het open venster (kleurenfilm) Houen zo Maskerage Panta rhei Circus 9t Schot is te boord Mensen en Microben Het volgende Hoofdstuk Spiegel van Holland De gouden Vis „Slaet opten trommele" Ontsloten land Op vaste grond Naar nieuwe bestemming Geef hun het licht terug De Hand aan de Ploeg Aruba in de Branding De Brug in Willemstad Sociale Zorg op de Antillen De Strijd om de Bodem Als aanbevolen films Neth. Fox Film C. N.V. Lengte 270 Meter Alle leeftijden Neth. Fox Film C. N.V. Lengte 275 Meter Alle leeftijden Polygoon-Profilti Lengte 691 Meter Alle Ieeltijden Vijflanden-produetie - N.V. Col. F.Office N.V. Lengte 475 Meter Alle leeftijden H. van der Horst N.V. Filmvernuurk. Nova Lengte 600 Meter Alle leeftijden M. de Haas Lengte 294 Meter 14 jaar B. Haanstra H. Wassenaar H. van der Horst - N.V. Filmverhuurk. Nova Lengte 552 Meter Alle leeftijden M. de Haas - Col. F. Office N.V. (.engte 388 Meter Alle leeftijden M. Toonder Film N.V. - Col F. Office N.V. Lengte 286 Meter Alle leeftijden B. Haanstra N.V. Filmvernuurk. Nederland Lengte 262 Meter Alle leeftijden en als aangewezen films M. Toonder Film N.V. - Col. F. Office N.V. Lengte 293 Meter Alle leeftijden N.V. Forum Filmproductie Actueel Film Lengte 329 Meter Alle leeftijden Polygoon-Profilti Lengte 424 Meter Alle leeftijden Polygoon-Profilti Lengte 480 Meter Alle leeftijden Polygoon-Profilti Lengte 424 Meter Alle leeftijden Otto van Neijenhoff - N.V. Filmvernuurk, Nederland - Lengte 300 Meter Alle leeftijden Polygoon-Profilti Lengte 321 Meter Alle leeftijden Polygoon-Profilti Lengte 327 Meter Alle leeftijden Polygoon-Profilti Lengte 258 Meter Alle leeftijden Polygoon-Profilti Lengte 361 Meter Alle leeftijden Polygoon-Profilti Lengte 305 Meter Alle leeftijden

Officieel Orgaan | 1953 | | pagina 58