GEWIJZIGD ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT 8 Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Gewijzigd Alge meen Bedrijfsreglement aan: de heer L. Duijnhouwer, Sasdijk 4a te Werken dam tot het gaan exploiteren van een nieuwe per manente bioscoop-B in het Verenigingsgebouw aan de Bergstraat no. B 60 te Wijk en Aalburg; de heer J. W. de Groot, Bergsingel 131 te Rot terdam tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoopexploitatie Monopole Thea ter te Schiedam, welke bioscoop voorheen ten name van de Firma J. W. de Groot D, Grim- melikhuijsen in het Bedrijfsregister stond inge schreven, zulks onder zekere voorwaarden; mevrouw W. S. C. Wöhler-Bruns, Lange Delft 12 te Middelburg tot het overnemen en voortzet ten van de permanente bioscopen Electro en Schouwburg (noodexploitatie ter vervanging van het verwoeste City Theater) aldaar, welke voor heen werden geëxploiteerd door wijlen de heer H. H. A. Wöhler; de heer A. H. M. Maandonks, Provincialeweg B. 19 te Hapert (gemeente Hoogeloon) tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-B aldaar in zaal De Kuil, gevestigd aan vorengenoemd adres; de heer J. Th, Koenen, Grote Straat E 98 te Well (L) tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoop-B V/alaria aldaar, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de N.V. Gofilex; de heer D. Falkenburg, Esmoreitstraat 11 te Amsterdam tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoop-A Hollandia Theater. Nw. Herengracht 117 aldaar, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de Firma L, Groen en I. van Frank; de heer A. Linthout, Straatweg C 328 te Nieuw Heivoet tot het verplaatsen van zijn permanente bioscoop-B van gebouw Sport" naar de nieuw gebouwde zaal ,,De Keizer", Voorstraat 35 te Spijkenisse; de Firma C. M. v. Berkel en Mevr. A. N. v. Berkel-v. d. Schans, Putstraat 10 te Waalwijk tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoop-A Luxor Theater aldaar, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de Firma Gebrs. van Berkel; de N.V. Chermoeks Theaters, Noordschans 10 B te Rotterdam om de inschrijving van het Luxor Theater te Rotterdam te haren name in het Bedrijfsregister uit te breiden en wel zodanig dat behalve gedurende twintig weken per kalender jaar eveneens tijdens het toneelseizoen gedurende drie maanden filmvoorstellingen op middagen te geven. Het Hoofdbestuur heeft besloten afwijzend te beschikken op de volgende aanvragen, ingediend door: de N.V. Holland Film te Amsterdam tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-B in het Concertgebouw aldaar; de heer Joh. Miedema te Sneek tot het gaan exploiteren van. een permanente bioscoop-B in het in aanbouw zijnde theater ,,'t Voorhuys" te Em- meloord. Het Hoofdbestuur heeft op een verzoek van de N.V. Maatschappij Zeebad te Scheveningen om uitbreiding van haar inschrijving in het Bedrijfs register aldus beschikt, dat de huidige inschrijving op dertien speeldagen per zomerseizoen wordt gehandhaafd, echter met dien verstande, dat deze N.V. op de Lijst van Geen Bezwaar wordt ge plaatst voor het geven van extra filmvoorstellin gen op 47 dagen per kalenderjaar, vallende buiten het kader van haar lidmaatschap, zulks onder bepaalde voorwaarden. Het Hoofdbestuur heeft in het Bedrijfsregister ingeschreven de heer Mr. H. Wilton als mede directeur van de Mij. tot Exploitatie van het City Theater te 's-Gravenhage N.V. en als gedelegeer de commissaris van de N.V. City Film en de N.V. Europa Film. Blijkens een publicatie van de NV. City Thea ter, gedateerd 14 Augustus, zal Mr. H. Wilton alleen naar buiten optreden in, alle aangelegenhe den, behalve wanneer het betreft het zien van films en het voeren van besprekingen betreffende het huren van films, hetgeen hij zal doen tezamen met de directrice Mevrouw Wilton-Van As. De desbetreffende huurcontracten moeten door beide directieleden worden getekend. De Ledenraad heeft in zijn vergadering van 3 November 1953 de beslissing van het Hoofdbe stuur bevestigd, waarbij de heer J. M. Haenen te Maasbree de toelating tot het lidmaatschap en de inschrijving te zijnen name in het Bedrijfsregister van een nieuwe permanente bioscoop-B te Maas bree werd geweigerd. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 16 September 1953 gehouden zitting besloten af wijzend te beschikken op de navolgende aanvra gen, ingediend door:

Officieel Orgaan | 1953 | | pagina 9