GEWIJZIGD ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT 20 c. bij kleurenfilms het gebezigde systeem (Agfa- color, Anscocolor, Eastmancolor, Ferraniaco- lor, Gevacolor, Technicolor, enz.); d. de lengte in meters; e. bij drie dimensionale, panoramische films of soortgelijke films, die geproduceerd zijn om de indruk of het effect te geven van de derde dimensie, het gebezigde systeem (Cinerama, CinemaScope, Natural Vision, Tri-Opticon. Stereo-Cine enz.). Artikel 3 Dit besluit kan worden aangehaald als „Statis- tiekbesluit" en wordt geacht in werking te zijn getreden op 15 Februari 1954. Aldus vastgesteld op 23 Maart 1954. BONDSVOORWAARDEN De gewijzigde artikelen 13 en 16 van de Algeme ne Voorwaarden van Verhuur en Huur van Films van de Nederlandsche Bioscoop-Bond luiden thans als volgt; Door de Filmhuurschuld- Commissie op te leggen vergoeding der onkosten Artikel 13 Wanneer vaker dan vijfmaal per kalenderjaar aan eenzelfde huurder een sommatie als bedoeld in artikel 10 dezer voorwaarden is gezonden, is hij voor de volgende sommaties tot een aantal van tien 0,50 per sommatie verschuldigd; wanneer vaker dan vijftienmaal per kalenderjaar aan een zelfde huurder zulk een sommatie is verzonden, is hij voor elke volgende sommatie verschuldigd 2,50. Hierop is tevens van toepassing het bepaalde in artikel 17 dezer voorwaarden. Beëindiging van de boycot Artikel 16 Bij de beëindiging van een boycot, als bedoeld in artikel 14 dezer voorwaarden wordt de betref fende huurder aan de Bond 25,verschuldigd, waarop toepasselijk is het bepaalde in artikel 17 dezer voorwaarden. Aldus gewijzigd bij besluit van de Ledenraad op 23 Maart 1954 Het Hoofdbestuur: M. P. M. VERMIN, Voorzitter JOH. MIEDEMA, Secretaris De Ledenraad: J. G. J. BOSMAN, Secretaris Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Gewijzigd Algemeen Bedrnfsregiement aan; de heer E. Roosnek te Dinxperlo tot het overne men en voorzetten van de permanente bioscoop-B ,,'t Wapen van Oldenburg" aldaar, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de heer F. M. Olde Agterhuis; de heer P. J. A. Jansen te Dongen tot bet over nemen en voortzetten van de permanente bioscoop- A .Aurora Theater" aldaar, welke bioscoop voor heen werd geëxploiteerd door de heer L. J. Ansems; de heren J. Oosten en R. tho. Bockholt te Dok- kum tot het overnemen en voortzetten van de per manente bioscoop-A Cinema Hollandia" aldaar, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de heer J. J. Abeïn. Voorts heeft het Hoofdbestuur besloten in het Bedrijfsregister bij te schrijven: dat de N.V. Chermoeks Theaters ter vervan ging van het verwoeste Corso Theater te Rotter dam een bioscoop zal gaan exploiteren in een pand te bouwen op het perceel Ro-AF 19, gelegen tus sen de Kruiskade en het Stadhuisplein aldaar; dat de N.V. My. tot Exploitatie van het City Theater te 's-Gravenhage ter vervanging van het verwoeste Lumière Theater te Rotterdam een bioscoop zal gaan exploiteren in een pand te bou wen op een perceel, bekend onder no. Ro-S 52, gelegen aan de Kruiskade/hoek Lijnbaan te Rotter dam; dat de N.V. My. Tuschinski ter vervanging van- het verwoeste Thalia Theater te Rotterdam een bioscoop zal gaan exploiteren in een pand te bou wen op het perceel in bouwblok Ro-S 53 gelegen op de hoek van de Kruiskade en de Verlengde Lijnbaan aldaar; dat de N.V. Cineac Rotterdam ter vervanging van het verwoeste Asta Theater te Rotterdam een bioscoop zal gaan exploiteren in een pand op een perceel grond, gelegen aan de Coolsingel naast Hotel Atlanta aldaar; dat de N.V. Scala Theater ter vervanging van het verwoeste Scala Theater te Rotterdam een bioscoop zal gaan exploiteren in een pand te bou wen op een perceel grond, gelegen aan de West- blaak aldaar.

Officieel Orgaan | 1954 | | pagina 21