KAMERLEDEN ZIEN HET FILMBEDRIJF 23 Aan de montagetafel (van links naar rechts) de Kamer* leden): de heer J. M. Willems, Mej. Mr. N. S. C. Tendeloo, de heren J. de Kadt (gedeelte* lijk zichtbaar), Mr. C. J. A. M. ten Hagen, J. Haken en Th. D. J. M. Koersen. Op 13 Mei hebben een aantal leden van de Tweede Kamer een bezoek gebracht aan onze oudste fillmindustrie, de N.V. Filmfabriek Polv- goon te Haarlem. Aan de excursie namen deel: Mej. Mr. N. S. C. Tendeloo, de heren H. J. van den Born, Mr. Th. M. J. de Graaf, Mr. C. J. A. M. ten Hagen, j. Haken, J. de Kadt, Th. D. M. Koersen, A. Sta pelkamp, N. Stufkens, H. W. Tilanus, Mr. Dr. E. P. Verkerk en J. M. Willems, alsmede de Com miezen-Griffier Mr A. C. de Ruiter en Mr. W. Koops. 's Ochtends was er een voorstelling in het Rem- brandt Theater te Haarlem, waarbij een aantal korte films en het Nederlands journaal van de Maatschappij vertoond werden, 's Middags zaten de heren met de directie, de heren Mr. J. M. Landré en C. v. d. Wilden, aan aan een koffie- maaltijd, waarbij mede aanwezig waren de pre sident-commissaris der maatschappij, Professor G. de Grooth uit Leiden, en de Bondsdirecteur, de heer J. G. J. Bosman. De middag werd door gebracht in de fabriek waar de heren met intense belangstelling kennis namen van het productie- en fabricage-proces en zich uitvoerig lieten voor lichten over de vele facetten hieraan verbonden. Over deze kennismaking van de volksvertegen woordiging met een deel van ons bedrijf mogen wij ons met Polygoon oprecht verheugen. Op deze wijze zullen niet slechts vele vooroordelen weg- oenomen kunnen worden, maar zal ook meer begrip ontstaan voor de betekenis van film- en bioscoopbedrij 1 in onze samenleving.

Officieel Orgaan | 1954 | | pagina 23