Pag. 25: Deventer, Luxor. Schrappen het corr.-adres Brink 49". Correspondentie nu uitsluitend naar „Luxor Theater, Brink 23". Dit geldt te vens voor alle plaatsen die volgen na ,,zie ook onder". Deventer, Palace. Toevoegen tel.nr. kantoor ,,6500". Pag. 28: Elten, Grensland. Schrappen: ,,A. Renes, leider". Pag. 31: Goes, Grand. Schrappen: ,,de firmant C. J. v. Liere" Idem voor pag. 63, Vlissingen Pag. 34: 's-Gravenhage, West End. Toevoegen: „Mr. R. H. Dijkstra, lid Raad van Bestuur" Pag. 35: Groningen, Grand. Corr.-adres wijzigen in „Grote Markt 5' Pag. 36: Haarlem, Lido. Naam exploitante wijzigen in: „N.V. Exploitatie Mij. Lido Theater" waar van directeuren „I. van Frank en G. H. Riepma". Pag. 41: Hoogwoud. „Afd. Westen" wijzigen in „Afd. Cen trum". Pag. 46: Maassluis, Luxor. Naam lid wijzingen in ,,C.V. Melk en Mulder". Idem voor pag. 62, Vlaardingen, Luxor. Pag. 50: Nijmegen, City. Corr.-adres van Mevr. A. v. d. Mars- Bosch wijzigen in „Staringstraat 29, tel. 20039". Pag. 51: Oirschot, De Zwaan. Schrappen: „(W. A. C. Wolffram, lei der), H. v. Overbeek Sr.". Toevoegen: „W. A. C. Wolffram". Pag. 54: Roermond, Royal. Naam lid wijzigen in „CV. Royal Thea ter", Beherend vennoot M. H. v. Bergen. Pag. 58: Stadskanaal, Luxor. Toevoegen na „Veendam, tel. 118" het kengetal „K 5987". Pag. 60: Utrecht, Palace. Schrappen: ,J. de Graaf, leider" Pag. 64: Well. Hierna toevoegen: „(Gem. Bergen)". Pag. 70: Tilburg, de Laat. Toevoegen: „C Geerts, leider". Pag. 71: Amsterdam, Meteor. Schrappen: „J. Aalbers en C A. Bruyn, directeuren". Toevoegen: „P. G. A. Balian, directeur". Pag. 73: 'c-Gravenhage, Europa. Schrappen alles na de tel. nos. Toevoegen: ,,(J. Swanink, leider en „J. P. M. A. Smulders, directeur". Pag. 75: Amsterdam, toevoegen. N.V. Cefima, N.Z. Voorburgwal 278- 280, tel. 42133, W. A. Grollenberg en Ch. Ruedi, directeuren. tevens toevoegen: B. Haanstra, Bolkstraat 5, tel. 54949. Pag. 76: Den Haag, Ideaal. „Zwarteweg 29" wijzigen in „Zwarte weg 20". Pag. 78: Eindhoven, Loetafoon. Adres wijzigen in: „p/a N.V. Philips, Nederland". Pag. 79: Rotterdam. Toevoegen: C V. H. H. de Klerk Zonen (meubileringsbedrijfBreevaart- straat 65, tel. 51344, L. M. de Klerk. TOEPASSING VAN ARTIKEL 15 DER STATUTEN Het Hoofdbestuur van de Nederlandsche Bioscoop-Bond heeft op grond van artikel 15 der Statuten in zijn vergadering van Dinsdag 20 Juli j.1. gehoord de heer R. A. van Mourik, exploitant van het Filmverhuurkantoor Melior Films te 's-Gravenhage, ter zake van de klacht: dat hij wegens nalatigheid met betrekking tot de voldoening van een bedrag van aan Buma- bijdragen het Bedrij f sbesluit inzake Buma heeft over treden en besloten hem de straf van, boete ten bedrage van 100,op te leggen en deze straf te publiceren, zulks op grond van de volgende overwegingen: dat het Bondsbureau de heer Van Mourik herhaaldelijk heeft aangemaand een bedrag van f te voldoen, zijnde de verschuldigde Bumarechten over de maanden Februari en Maart 1954, zonder dat hieraan gevolg is gegeven; dat de heer Van Mourik bij schrijven van 30 Juni 1954 door het Bondsbureau gesommeerd is om zowel het voren genoemde bedrag, alsook de Bumabijdrage over de maand April 1954 ad uiterlijk op 8 Juli 1954 te voldoen, maar dat deze bijdragen op die datum niet betaald waren; dat soortgelijke overtredingen, zowel van het Contributie- besluit als het Bumabesluit, regelmatig door de heer Van Mourik worden begaan; dat de heer Van Mourik behoorlijk is opgeroepen om op grond van artikel1 15 der Statuten te worden gehoord, aan welke oproep geen gevolg is gegeven; dat derhalve op grond van het vorenstaande vaststaat, dat de heer Van Mourik gehandeld heeft in strijd met het Buma besluit, welke overtreding zo ernstig moet worden geacht, 30

Officieel Orgaan | 1954 | | pagina 29