GEWIJZIGD ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT s Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Gewijzigd Algemeen Bedrijfsreglement aan: Joop Geesink's Filmproductie Dollywood N.V. te Amsterdam tot het overnemen en voortzetten van de filmproductiezaak, welke voorheen werd geëxploiteerd door de heer L. Geesink als alleen eigenaar; zulks onder zekere voorwaarden; de heer J. R. Schoonbeek te 's-Gravenhage tot het overnemen en voortzetten van het Corso Theater aldaar, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de heer J. F. Schoon; de heer J. J. Peeters te Bergen op Zoom tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-B in Hotel ,,De Beurs" te Dinteloord; de Firma Royal Cinema te Maastricht tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoop-A Royal Cinema aldaar, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de Firma D. J. L, Hardy en Mevr. de Wed. L. Putzeist-Stiennon; Mej. M. Wille te Zaltbommel tot het overne men en voortzetten van de permanente bioscoop- A Luxor Theater aldaar, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door wijlen de heer J. L. Wille; N.V. Bioscooptheater Varossieau te Almelo tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoop-A Bioscooptheater Varossieau aldaar, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de CV. Erven A. Hartgers; de N.V. Holland Film te Amsterdam tot het overnemen en voortzetten van de permanente bio scoop-A Theater Desmet" aldaar, welke bios coop tot dan toe werd geëxploiteerd door de CV. Desmets Bioscoopexploitaties, zulks onder zekere voorwaarden; de heer L. J. Lievenboom te Enschede tot het overnemen en voortzetten van het bioscoopbedrijf ..Serlie" gevestigd te Enschede, welk bedrijf voor heen werd geëxploiteerd door de vennootschap onder firma Serlie aldaar; de heer C. Geerts te Breda tot het gaan exploi teren van een permanente bioscoop-B Apollo Bio scoop te Nuenen; de heer M. B. J. v. d. Kop te Helden-Beringen tot het overnemen en voortzetten van de perma nente bioscoop-B Rembrandt Theater te Poster- holt, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de heer Th. Denies Sr. te 's-Gravenhage; de heer M. v. d. Wagt te Nieuw Heivoet tot het overnemen en voortzetten van de permanente biascoop-A Tivoli Bioscoop aldaar, welke bio scoop voorheen werd geëxploiteerd door Mevr. K. Scheygrond-Van Toledo; de N.V. Nationale Bioscoop Ondernemingen te Rotterdam tot het gaan exploiteren van de in aan bouw zijnde permanente bioscoop-A Luxor Thea ter te Nijmegen, welke bioscoop dient ter vervan ging van het thans nog ten name van de N.V. Bio scooponderneming Luxor Theater te Nijmegen in het Bedrijfsregister als verwoeste zaak ingeschre ven Luxor Theater. Het Hoofdbestuur heeft afwijzend beschikt op de navolgende aanvragen van: de Firma P. Weijs 'Zoon te Siebengewald tot het gaan exploiteren van een permanente bio scoop-B aldaar; de heer J. F. A. van de Kamp te Gennep tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-B te Bergen (L.) de heer M. H. Hijnekamp te Siebengewald tot het gaan exploiteren van een permanente bio scoop-B aldaar; De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 11 Augustus, 8 September, 22 September en 13 October 1954 gehouden zittingen besloten toe stemming te verlenen op aanvragen als bedoeld in artikel 9 van het genoemd reglement, ingediend door: de N.V. Joop Geesink's Filmproductie „Dolly wood" te Amsterdam tot het gaan exploiteren van de bedrijfstak a (de productie van speelfilms) van een filmproductiezaak; de N.V. Jogchems Theaters te Amersfoort tot het gaan exploiteren van een nieuw te bouwen permanente bioscoop-A aan het Hobbemaplein te 's-Gravenhage, zulks ter vervanging van de bio scoop in de verwoeste Princesse Schouwburg aan de Korte Voorhout aldaar, zulks onder bepaalde voorwaarden; de Maatschap Keur Bioscoop te Oldenzaal tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in een daartoe te verbouwen pand aan de Lyceumstraat aldaar, zulks onder bepaalde voorwaarden; de Maatschap Rex Film te Hoensbroek tot het gaan exploiteren van een filmproductiezaak voor de bedrijfstakken a (de productie van speelfilms' en e (de productie van films niet vallende onder a, b, c of d.); de heer D. Moes te Landsmeer tot het gaan exploiteren van een nieuw te bouwen permanente bioscoop-A aan de Van Beekstraat 1 aldaar, zulks onder zekere voorwaarden. de heer Mr. P. A. Meerburg te Amsterdam tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente

Officieel Orgaan | 1954 | | pagina 9